Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Najlepszy producent toreb papierowych?

Postautor: lori » ndz wrz 18, 2016 10:49 pm

Szukam jakiegoś dobrego producenta toreb papierowych – do biznesu przede wszystkim, żeby było niedrogo, ale dobrze i przede wszystkim estetycznie. Nie chcę zamówić jakichś potworków, tylko ładne i robiące wrażenie na klientach opakowania.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: rychter » ndz wrz 18, 2016 11:15 pm

Jeżeli kupować przyjazne dla środowiska opakowania z papieru to tylko u domapak com.;) jestem zadowolony z ich usług, a współpracujemy już jakiś czas. Wszyscy są zadowoleni – i ja, i klienci, i nie mam poczucia straconych pieniędzy. Myślę, że to była dobra inwestycja.;)
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: Czekoladka » pn wrz 19, 2016 2:02 am

ja też u nich zamawiałam, są w porządku. W ogóle myślę, że super jest ta moda na torby papierowe i bycie ekologicznym, dzięki temu środowisko będzie miało się trochę lepiej.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: MalinowaSara » pn wrz 19, 2016 3:52 am

ja nie jestem pewna czy to jest moda, ale na pewno byłoby fajnie, gdyby ludzie zaczęli poważnie rozważać swoje nastawienie do potrzeb środowiska. Przecież ono nas potrzebuje! A my tak żyjemy totalnie bez śladu refleksji…
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Rozalia » pn wrz 19, 2016 5:50 am

Zgadzam się. Ja to jestem od wiecznego uświadamiania rodziny i znajomych – ale idzie ku lepszemu, jak o tym rozmawiamy to coraz lepiej reagują;). Na szczęście.
Awatar użytkownika
Rozalia

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Wydarzenia