Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Kto poleci informatyka który naprawi uszkodzony komputer?

Postautor: dolla » pn paź 17, 2016 12:37 am

Kochani, mam taki problem że laptop spadł mi ze schodów jak szłam do koleżanki i zleciał tak z dobrych pare metrów. Rozsypał się w drobny mak, mąż koleżanki który zna się na elektronice próbował go jakoś pdopinać do róznychurzadzenzebysrpawdzic czy cos w ogoledziala i powiedzial ze nawet twardy dysk siezepsol. Czy to oznacza ze utrace wszystkie swoje pliki? Jesli tak to czy moznajakos je odzyskać i ile to kosztuje? Prosze o poważne odpowiedzi i z góry dziękuję, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
dolla

Postautor: brulion » pn paź 17, 2016 2:03 am

Dysk jak najbardziej mógł się popsuć w wyniku wstrząsu i uderzeń, ale to się niestety zdarza i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Odzyskiwanie danych z dysku to technologia pozwalająca na wyciągniecie plików z naprawde bardzo poszkodowanych laptopów wiec nie przejmuj sie na zapas tylko idź do dobrego specjalisty, niech sobie przeanalizuje i powie Ci na czym stoisz. Jeśli mnie pytasz o zdanie to uważam że warto pójść do firmy Data Detectz Olsztyna bo jest to jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży komputerowej w kraju. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: dolla » pn paź 17, 2016 4:55 am

Mogłabym prosić jakiś link albo inne namiary do tej firmy bo nie moge sobie poradzic ze znalezieniem, z góry dzieki
Awatar użytkownika
dolla

Postautor: brulion » pn paź 17, 2016 5:48 am

Nie ma sprawy, łap - datadetect.pl/odzyskiwanie-danych. Masz tam krótko i zwięźle napisane czym się zajmują i w jakich przypadkach ci pomogą. Byłem u nich ze zniszczonym laptopem którego nikt nawet nie chciał dotykać, a nawet z komórką. W obu przypadkach udało się wyciągnąć praktycznie wszystkie pliki, a odzyskiwanie danych z telefonu oprócz tego że trwało krótko to było jedną z tańszych usług informatycznych za jakie w życiu zapłaciłem :D.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: dolla » pn paź 17, 2016 8:45 am

Bardzo ci dziękuję, mam nadzieje ze cos sie jednak uda z tym zrobic bo to co zgromadziłam na tym laptopie jest dla mnie bardzo ważne. Mam własną mała działalność i oprócz użytku osobistego pomagał mi w pracy. Nie wiem jak bym doszła do ładu ze wszystkimi sprawami gdybym miała go utracić. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc, dam znać jak coś się zmieni.
Awatar użytkownika
dolla

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Wydarzenia