Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Jakie są raty za leasing?

Postautor: amitka » czw paź 20, 2016 9:03 pm

Zastanawiam się nad leasingiem samochodu? Ile wynoszą raty i czy to się opłaca?
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: brulion » czw paź 20, 2016 10:36 pm

Opłaca się najbardziej wtedy, kiedy chcesz później takie auto wykupić. Jest to wtedy de facto forma kupna samochodu na raty. To się szczególnie opłaca w przypadku nowych aut od dealerów, bo przy wykupie leasingowanego samochodu są zawsze duże rabaty. JA na przykład brałem tutaj Leasing24 i byłem zadowolony, zwłaszcza że wszystko się szybko odbyło bez niepotrzebnych formalności.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: lola » pt paź 21, 2016 12:57 am

Ja też brałam w Leasing24.pl i dostałam decyzje pozytywną już po paru minutach, wszystkie formalności załatwili oni, też ubezpieczenie, rejestrację itd., więc też mogę polecić.
Awatar użytkownika
lola

Postautor: lori » pt paź 21, 2016 3:52 am

Witaj, jeśli chodzi o wysokość rat, to zależy ona głównie od tego, co to za auto i jaka jest jego cena na rynku. Wziąć w leasing można też starsze auta używane, ale to się już jednak zdecydowanie mniej opłaca.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: PerroRojo » pt paź 21, 2016 6:23 am

Ja chciałem kupić na firmę nowy, porządny samochód i płaciłem około tysiaka miesięcznie, na koniec umowy ywkupiłem auto. Tak, jak już pisał ktoś wyżej, jest to w tym momencie forma zakupu na raty.
Awatar użytkownika
PerroRojo

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Polityka