Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Prawo do opieki nad dziećmi

Postautor: MalinowaSara » pn paź 24, 2016 1:52 am

Czy ktoś z Was zna może dobrze na przepisach związanych z prawem do opieki nad dzieckiem? Mieszka od jakiegoś czasu w Krakowie i moje małżeństwo trwało 2 lata, rozwodzimy się, ale mamy też dziecko. Jak mogę walczyć o to żeby przejąć opiekę nad nim?
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: PerroRojo » pn paź 24, 2016 3:21 am

Musisz dokładnie poznać prawo rodzinne Kraków to duże miasto, gdzie z powodzeniem skorzystasz po prostu z pomocy kancelarii, to chyba najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
PerroRojo

Postautor: Czekoladka » pn paź 24, 2016 3:39 am

Ogólnie z tego co mi wiadomo to sąd przede wszystkim przyznaje prawa do opieki matce, chyba że ojciec ostro walczy i ma dowody na to, że matka w tej roli się nie sprawdzi, ale zapewne to trudna sprawa do wygrania. Podstawą jest jednak adwokat, możesz zobaczyć sobie jaką pomoc oferuje się w takich miejscach http://adwokatrodacki.pl/o-mnie/, bo to też zależy, jakiej natury jest problem.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: MalinowaSara » pn paź 24, 2016 6:02 am

Chyba macie racje, że będzie potrzebny mi po prostu adwokat Kraków kiedyś był bardzo lubiany przeze mnie, a teraz mi się kojarzy z kompletnie nieudanym małżeństwem. Nie było jednak innego wyjścia, ale uważam, że mój obecny mąż nie nadaje się do wychowywania dziecka, jego częściej nie ma w domu niż w nim jest.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Polityka