Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Relokacja firmy i ciężkiego sprzętu

Postautor: rychter » śr lut 01, 2017 3:33 am

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pewien problem, otóż chcielibyśmy w naszej firmie dokonać relokacji naszych zasobów i ciężkich sprzętów z magazynów itp. problem w tym, że jednak jest to logistycznie bardzo trudne, bo sprzęty są bardzo duże, ciężkie i nie ma opcji przetransportować je w sposób konwencjonalny. Od dłuższego czasu główkujemy w firmie jak można to dobrze przetransportować wszystko no i nie mamy pomysłu. Uznałem, że może napiszę tutaj na forum i będzie ktoś obiektywnie w stanie coś doradzić. Może ktoś zna jakąś specjalistyczną firmę, która się w tego typu specjalizuje? Będę wdzięczny za Wasze rekomendacje ;)
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: brulion » śr lut 01, 2017 5:21 am

No proszę, ja akurat korzystałem z jednej fenomenalnej firmy: http://relokacjamaszyn.com.pl/oferta/przewoz-ladunkow-ponadgabarytowych-transportem-drogowym/ i pod tym linkiem znajdziesz świetną ofertę związaną z przewozem ładunków ponadgabarytowych. Firma specjalizuje się w przewozie ciężkich sprzętów, takich z miejsc budowy, fabryk, przemysłu ciężkiego itp. są przy tym bardzo ostrożni, więc nie ma opcji, że sprzęt ulegnie zniszczeniu itp. naprawdę warto skorzystać z ich oferty ;) ja od dawna z nimi współpracuję gdy muszę przetransportować niektóre sprzęty i zawsze świetnie się sprawują.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: lori » śr lut 01, 2017 6:51 am

ta stronka relokacjamaszyn.com.pl faktycznie jest bardzo interesująca i jak tak przeglądam to faktycznie można na nich liczyć, jeśli chodzi o transport dużych maszyn itp. zdecydowanie mam zamiar się do nich zgłosić, bo mój brat ma firmę budowlaną i ciągle są problemy z transportem licznych sprzętów. Myślę, że taka współpraca z tą firmą by naprawdę dużo dobrego dała ;)
Awatar użytkownika
lori

Postautor: goku » śr lut 01, 2017 8:14 am

Koniecznie napiszę w takim wypadku do tej firmy bo jednak od dłuższego czasu też poszukuje jakieś fajnej firmy transportującej sprzęt i nie mogłem znaleźć, także naprawdę cieszę się, że odwiedziłem ten temat i się dowiedziałem W KOŃCU czegoś pożytecznego na forum
Awatar użytkownika
goku

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Gospodarka