Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Jakiś komfortowy pensjonat w Zawoi – polecicie któryś?

Postautor: rychter » wt lip 18, 2017 4:19 am

Planujemy z żonką wybrać się do Zawoi na kilkudniowy wypad. Słyszeliśmy że okolica jest piękna, tylko nie mamy niestety żadnych namiarów na nocleg :/ Jakbyście mogli nam coś polecić żeby nie było drogo a przy tym wygodnie – było super.
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: gnojowka » wt lip 18, 2017 7:11 am

Jak Zawoja to zdecydowanie nasuwa się Styrnol. Warunki są bardzo dobre, cenowo jak na mój gust też pozytywnie...
gnojowka

Postautor: brulion » wt lip 18, 2017 9:06 am

Fajne miejsce, zdecydowanie – wiele osób je poleca styrnol.pl. Na stronie fajnie wszystko przedstawione, my mieliśmy pokój dwuosobowy, naprawdę komfortowy. Jak w grę wchodzi Zawoja pensjonat ten oceniam jako jedne z lepszych miejsc noclegowych. Pokoje prezentują się znakomicie, meble są fajne i w całym obiekcie panuje porządek. Obsługa również bardzo sympatyczna i pomocna.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: lori » wt lip 18, 2017 9:19 am

Gdzieś czytałem że w Zawoi jest takie miejsce i ponoć też gdzieś obok jest knajpa ze świetnym żarciem. Zdecydowanie rozważę tę miejscówkę przy planowaniu urlopu.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: ferdek » wt lip 18, 2017 9:49 am

Ja już za bardzo nie wiem gdzie wypoczywać żeby było dobrze. Bałtyk mi się znudził, zagranica mnie nie pociąga. Może też się skieruję do tej Zawoi bo ładnie na zdjęciach wygląda.
Awatar użytkownika
ferdek

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja