Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Właściwości oleju lnianego

Postautor: ferdek » czw wrz 01, 2016 7:20 pm

Jakie właściwości zdrowotne, odżywcze ma olej lniany? Czy odczuliście je na własnej skórze? Zawsze zastanawiam się jak tak czytam te wszystkie listy zastosowań, na ile są bujdą, a na ile prawdą.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: lori » czw wrz 01, 2016 10:09 pm

jeśli chodzi o właściwości zdrowotne to z tego co wiem naprawdę wspomaga trawienie i dobrze działa na wątrobę. Partnerka chwali też, że dobrze działa na włosy i skórę, ale to jej opinia, bo ja tak szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na żadne przed i po, czy jak tam kobiety z takimi rzeczami robią.:D
Awatar użytkownika
lori

Postautor: amitka » pt wrz 02, 2016 12:47 am

pewnie, że badamy efekty przed i po. Jak wreszcie trafiłam na dobry sklep z naturalnym olejem kokosowym to uwierz mi, że moje przed i po miało kolosalną różnicę.:D
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: lola » pt wrz 02, 2016 2:09 am

a ja zaczęłam doceniać niesamowite właściwości czarnuszki, olej z niej też jest świetny… a lniany to bardziej stosuję w kuchni, poprawia trawienie i tak dalej, można się lepiej odchudzić.;)
Awatar użytkownika
lola

Postautor: ferdek » pt wrz 02, 2016 4:01 am

odchudzić się za pomocą oleju?
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: lola » pt wrz 02, 2016 5:55 am

tak, myślę, że to idzie w parze z poprawą trawienia i oczyszczaniem organizmu. Kwasy omega 3 czy coś takiego. Niestety nie znam się od strony biologicznej.:D
Awatar użytkownika
lola

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja