Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Gdzie można przetłumaczyć umowę o pracę?

Postautor: brulion » czw wrz 01, 2016 10:31 am

Czesc. Dostałem od mojego szefa umowę o pracę, oczywiście po angielsku i Huston mamy problem, bo ja niewiele z niej kumam :((((( zanim jednak ją podpisze chciałbym wiedzieć na co się godze. Gdzie można w miare szybko i sprawnie przetłumaczyć coś takiego w Londynie?
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: amitka » czw wrz 01, 2016 12:53 pm

A zależy ci na osobistym spotkaniu czy tez chcesz załatwić temat online?
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: brulion » czw wrz 01, 2016 3:21 pm

jeśli da się przez internet, to jasne, ze wole tak, bo będzie szybciej.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: amitka » czw wrz 01, 2016 4:04 pm

Okej, to masz tu taki link: e-tlumaczprzysiegly.co.uk/uslugi/tlumaczenia-specjalistyczne-online To jakaś dziewczyna, która od 7 lat siedzi w Anglii, wiec pewnie świetnie operuje angielski. A na stronie ma wymienione m.in. tłumaczenia specjalsityczne takie jak umowa o prace, wynajem mieszkania itd. wiec bez problemu możesz się do niej zglosic. I jeszcze jedna dobra wiadomość ;)) – tłumaczenia robi tez online, wiec zaoszczędzisz na czasie.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: MalinowaSara » czw wrz 01, 2016 6:14 pm

Czyli pewnie jest tez tłumaczem przysięgłym w Wielkiej Brytanii? Czyli, że tłumaczy jakieś tam dyplomy, zaswiadczenia, akt ślubu, urodzenia itd.? Ja akurat potrzebuje namiarów wlasnie na takiego kogos :)
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: amitka » czw wrz 01, 2016 8:02 pm

Tak jest tłumaczem przysięgłym, zresztą najlepiej będzie jak sobie wejdziesz na jej stronę i doczytasz sobie to, co cie interesuje .
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: ferdek » czw wrz 01, 2016 10:58 pm

Mega, wielkie dzieki za pomoc. Ciekawe ile czasu będzie potrzebowala na przetłumaczenie i jak szybko w ogole można dostac wycene za taka usluge?
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: lola » pt wrz 02, 2016 12:45 am

Nie mam zielonego pojęcia ile kosztuj takie usługi, ale widze, ze wycene odsyla już w godzine-dwie, wiec szybko. A na tłumaczenie potrzebuje z reguly dzień-dwa. Dluga ta twoja umowa o prace?
Awatar użytkownika
lola

Postautor: ferdek » pt wrz 02, 2016 3:35 am

Nie, kilka stron, mysle, ze standardowa, ale będę czul się pewniej, jak poznam jej tresc po polsku ;)
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Jusia » pt wrz 02, 2016 6:08 am

NO to akurat zarozumiale. Ja o maly włos bym nie zaliczyla wtopy w podobnym temacie. Myslam, ze mój angielki wystarczy do przetłumaczenia takiego dokumentu i robiłam sobie szkic tłumaczenia. Potem jednak zobaczyla go moja kolezanka, już dluzej bedaca w Anglii i stwierdzila, ze to chyba jednak nie do końca jest tak, jak ja to przetlumaczylam i poradzila mi, aby jednak udać się do specjalisty. I dobrze, bo pare zapisów byloby bardzo na moją niekorzyść.
Awatar użytkownika
Jusia

Następna

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja