Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Jak ładnie urządzić biuro?

Postautor: ferdek » pn wrz 12, 2016 11:02 pm

Cześć! Od razu powiem na wstepie, że ja jestem kompletnym beztalenciem, jeśli chodzi o urządzanie przestrzeni. Wszystko to robi w domu moja żona :) Ale w biurze chciałbym, żeby to był elegancki, estetyczny wystrój biznesowy. Możecie coś poradzić? Rzecz dotyczy Poznania.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: dolla » wt wrz 13, 2016 1:53 am

A to surowe wnętrze, czy też tylko czeka na dodatki itd.? Bo jeśli surowe, to zacznij przede wszystkim od wybrania jasnych, stonowanych kolorów na ściany, szarości może. Do tego z tego co wiem, można kupić w Poznaniu eleganckie wykładziny PCV, które wyglądem imitują drewno np., albo płytki. Wiem, że oferuje tam podłogi jedna firma, w której też zamiwłam dywanowe wykładziny w Szczecinie. Później Ci wyślę link.
Awatar użytkownika
dolla

Postautor: Jusia » wt wrz 13, 2016 3:50 am

Zgadzam się z koleżanką wyżej. Tylko pamiętaj, żeby skomponować odpowiednio podłogi z kolorem ścian. Pod tym linkiem http://www.wykladziny.net/wykladziny-biurowe znajdziesz ofertę dobrej firmy, która ma szerego ciekawych propozycji.
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: dolla » wt wrz 13, 2016 5:32 am

A to ta sama firma, w której ja robiłam zakupy :) Powiem jeszcze tylko, że wykładzina do restauracji, którą tam kupiłam, jest naprawdę śliczna :) Jak widzisz, mają też wybór dla biur, więc tę sprawę masz załatwioną.
Awatar użytkownika
dolla

Postautor: ferdek » wt wrz 13, 2016 5:57 am

Widzę, że podłogi mamy już doskonale omówione. :D Więc na podłogę najlepiej by było zamówić wykładzine i to chyba dywanową. A co z resztą? Jakaś konkretna farba na ściany? Bo kolor, to już wiem, że najlepiej szarości.
Awatar użytkownika
ferdek

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja