Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Metalowa szafa na dokumenty

Postautor: rychter » czw wrz 22, 2016 9:55 pm

No witam. Drodzy forumowicze mam problem. Otóż od dawna szukam naprawdę dobrej metalowej szafy na dokumenty. Posiadam bowiem naprawdę bardzo obszerne kartoteki swoich klientów i hcciałbmy je dobrze zabezpieczyć. Czy ktoś może mi polecić jakąś naprawdę dobrą stornkęinternetową gdzie mógłbym zamówić taką szafę, na określony rozmiar i pojemność? Bo naprawdę nie mogę nic interesującego znaleźć. Będę wdzięczny za Waszą pomoc w poszukiwaniach. Z góry dziękuję i Was serdecznie pozdrawiam!
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: brulion » czw wrz 22, 2016 11:50 pm

Ja niedawno zamawiałem szafki ubraniowe, ale z genialnej stronki, gdzie można zamawiać liczne meble metalowe ;) polecam: http://www.polskie-szafy-metalowe.pl/szafki-ubraniowe-bhp/, pod tym adresem znajdziesz dokładny opis tych mebli. Mam nadzieję, że pomogłem ;) bo firma jest naprawdę genialna i z całą pewnością bardzo warto po te meble sięgnąć.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: lori » pt wrz 23, 2016 1:51 am

No jeśli miałbym być szczery to są jedne super meble metalowe producent ich to firma Galter ;) z całą pewnością i przekonaniem mogę je polecić każdemu. Bo naprawdę są wspaniałej jakości ;) są mega solidne i zabezpieczą przed wszystkim. Wszystko co się schowa do środka takich mebli to z całą pewnością nikt niepowalany nie ruszy. Także jak coś to naprawdę warto się w nie zaopatrzyć.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: ferdek » pt wrz 23, 2016 3:01 am

no proszę, jaka fajna strona internetowa z meblami metalowymi. Nawet nie wiedziałem, że taka firma prosperuje na terenie Polski ;) w sumie brakuje nam trochę sprzętu do firmy to może od nich zamówimy ;)
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: goku » pt wrz 23, 2016 4:33 am

Mam takie szafy kartotekowe w firmie i nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów. Wręcz przeciwnie, wielu osobom musiałem potem mówić gdzie ją kupiłem bo chcieli identyczną wstawić do swojego biura czy do domu ;) także zostawiam też tutaj link do nich i uważam, że na pewno skorzysta na tym nie tylko autor tego tematu ;)
Awatar użytkownika
goku

Postautor: Bastiat » pt wrz 23, 2016 6:51 am

No taka szafa metalowa na dokumenty to naprawdę bardzo dobra decyzja, bo jednak takie coś trzeba odpowiednio zabezpieczyć ;) także będę wiedział na przyszłość gdzie się kierować.
Awatar użytkownika
Bastiat

Postautor: Kupidyn » pt wrz 23, 2016 7:00 am

Bardzo fajne te meble ;) podobają mi się.
Awatar użytkownika
Kupidyn

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja