Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Jak to zrobić, żeby wynająć samochód?

Postautor: goku » pn paź 10, 2016 3:48 am

Witam! O zdrowie nie pytam bo jakie jest wszyscy dobrze wiemy. No ale ja nie o tym. Ja tu przyszedłem porozmawiać właściwie o innych przyjemnych sprawach. A mianowicie o samochodach. A w sumie to ich braku :D Bo ja to cierpię na ewidentny brak samochodu samochodu. Po prostu wchodzę do garażu, patrzę nie ma. I tak już długo :D No ale teraz nagle przyszła taka potrzeba, żeby samochód był. No może niekoniecznie w garażu, ale żeby po prostu nawet na chwilę się pojawił, bo w jedno miejsce muszę jechać
Awatar użytkownika
goku

Postautor: ferdek » pn paź 10, 2016 5:02 am

Jak chcesz samochodu na chwilę, to najlepsza tutaj będzie tylko i wyłącznie wypożyczalnia. Innego wyjścia w sumie nie masz. Jak Cię interesuje wynajem samochodów Kraków tanio może Ci zaoferować tylko jedno miejsce, ale to jak chcesz się dowiedzieć szczegółów to powiedz i Ci wtedy opowiem, żeby nie było, że tutaj coś komuś narzucam, wiesz o co chodzi :P
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: goku » pn paź 10, 2016 5:44 am

No wiem wiem ,ale dawaj już te informacje, bo mnie bardzo zaciekawiłeś. Się chętnie dowiem co to za miejsce, z którego wkrótce już samochód będę mógł wynająć
Awatar użytkownika
goku

Postautor: ferdek » pn paź 10, 2016 8:17 am

Dobrze, skoro chcesz to teraz opowiem. Ja też często wynajmuje samochody. Swój samochód mam, ale wynajmuje inne tylko dlatego, że lubię sobie pojeździć innym samochodem niż mój. Na stronie http://master4car.pl/ zawsze patrzę sobie jak dokładnie te oferty wyglądają i wtedy coś sobie biorę
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: goku » pn paź 10, 2016 8:36 am

Warto było czekać :D Teraz to ja już też będę właśnie tam wypożyczał samochody
Awatar użytkownika
goku

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja