Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Tanie części do samochodów pilnie poszukiwane!

Postautor: lori » pn paź 17, 2016 5:22 am

Dobry wieczór wszystkim. Szukam informacji o jakimś sklepie lub indywidualnym sprzedawcy, który byłby w stanie sprzedać mi części do samochodu osobowego. Koniecznie tanio. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: brulion » pn paź 17, 2016 6:22 am

Hehe, chyba wiem co jest twoim celem. Raz miałem taką paskudną sytuację z mechanikiem. Upierał się, że sam zamówi części i zapłaciłem niebotyczną sumkę za całość. Parę dni później gadałem z kumplem który w ten branży trochę siedzi i okazało się, że koleś skasował mnie ok. 35% drożej, niż gdybym sam kupował części. Bandyci w bialy dzień. Moim zaufanym sklepem jest http://elban.pl/oferta/komutatory/ od razu rzucam link do komutatorów, bo u nich są najlepsze. :)
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: lori » pn paź 17, 2016 7:13 am

Wygląda spoko, dzięki bardzo! Hehebandyctwo w biały dzień, dobrze powiedziane ;] A orientujesz się może czy mają też szczotkotrzymacze do silników? Nawet nie wiem co to jest, tylko ten kumpel mi wspominał, że to też będzie potrzebne.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: Kupidyn » pn paź 17, 2016 9:10 am

Powinni mieć. Kojarze ten sklep, ostatnio u nich zamawiałem i gdzieś mi mignęły też szczotkotrzymacze.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: lori » pn paź 17, 2016 9:41 am

Okej, też już widzę. Dzięki bardzo!
Awatar użytkownika
lori

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja