Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Jakie materace polecacie?

Postautor: rychter » śr paź 19, 2016 1:12 am

tak jak zapowiada tytuł wątku, napiszcie coś o swoich materacach. Żeby były zdrowe dla kręgosłupa i nie sprzyjały żadnym problemom… jak ostatnio wybraliśmy się z rodziną na przegląd ofert sklepowych to wyszliśmy z tego dosyć skołowani, jest zbyt duży wybór. Przeprowadzamy się do nowego miejsca i będziemy wyposażać dom od nowa, więc trzeba podjąć jakąś decyzję…
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: brulion » śr paź 19, 2016 3:03 am

Ja polecam antyalergiczne materace z pianki o wymiarach 160x200 – mamy takie i śpi się długo i wygodnie.:) wybór faktycznie jest duży, ale to dobrze, bo naprawdę da się dobrać coś do swoich potrzeb. Mnie na przykład cieszą duże możliwości dla alergików. Bez takich udogodnień gorzej się sypia.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: gnojowka » śr paź 19, 2016 5:10 am

jeśli chodzi o dzieci to ja polecam takie kieszeniowe materace. Kupowaliśmy swoje ze strony m jak materac pl i zakupy poszły bardzo sprawnie… A przy tym zaoszczędziliśmy sporo czasu i pieniędzy, jeśli tak porównać z ofertami innych sklepów. W ogóle fajnie, że teraz da się tak wszystko mobilnie zamówić z dostawą do domu.;)
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » śr paź 19, 2016 8:02 am

no, ja też tak myślę – wybudowaliśmy się z mężem w takiej lokalizacji, że gdybyśmy każde zakupy mieli sami dowozić do domu to byśmy szybko zwariowali. A tak wystarczy parę kliknięć i towar z dostawą bez żadnego problemu.;) gdyby nie Internet to na pewno nie odważyłabym się mieszkać w takim miejscu… ale wracając do materacy, to ja też myślę, że kieszeniowe dla dzieci są naj.;)
pilotTSFa

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja