Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Nowoczesne stylizacje paznokci

Postautor: gnojowka » wt lis 15, 2016 11:39 pm

Cześć! Słuchajcie jest taka sprawa, którą bym chciała z Wami skonsultować. Chodzi mi o to, że jestem zainteresowana tym, żeby na moich paznokciach znalazła się jakaś fajna stylizacja. Ja to mam pecha ogromnego, bo gdzie nie pójdę to mi tak to źle zrobią, że nie mogę na to patrzeć potem…
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » śr lis 16, 2016 2:20 am

Ja znam takie super miejsce. Jak wejdziesz na strone http://www.klinikamarkowicz.pl/service/stylizacja-paznokci/ to sobie możesz popatrzeć i się zastanawić czy akurat takie rozwiązanie by Ci pasowało. Ja tam już od jakiegoś czasu korzystam i jestem naprawdę mega zadowolona
pilotTSFa

Postautor: gnojowka » śr lis 16, 2016 4:22 am

No powiem, że to wygląda całkiem dobrze i chętnie stię tam wybiorę, żeby sprawdzić co i jak. No bo już nie mogę normalnie patrzeć na te niektóre cuda, które kosmetyczki robią na tych moich paznokciach.. Ech… Normalnie czasami aż brak mi słów, bo sama bym sobie lepiej zrobiła
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » śr lis 16, 2016 4:36 am

Widzisz, no tak się akurat składa, że to jest najlepsze studio urody Zabrze Ci niczego lepszego na pewno nie zaoferuje, więc możesz mieć pewność, że tutaj będziesz miała paznokcie wystylizowane najlepiej jak tylko możesz to sobie wyobrazić. Także bez obaw ;)
pilotTSFa

Postautor: gnojowka » śr lis 16, 2016 7:24 am

Bardzo miło mi się to wszystko czyta. Oby rzeczywiście były te paznokcie zrobione tak jak mówisz i to na dodatek jakoś tak fajnie, ekstrawagancko, nowcześnie
gnojowka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja