Strona 1 z 1

Produkty dla niepełnosprawnej kobiety

Post: pt lis 18, 2016 2:51 am
autor: pilotTSFa
Witam. Szukam dobrego, godnego polecenia sklepu medycznego, gdzie bez trudu będę mogła zakupić z dostawą do domu odpowiednie produkty dla kobiety. Jestem niepełnosprawna, więc szukam czegoś gdzie znajdę wszystkie niezbędne produkty. Chodzi głównie o sprzęt ortopedyczny i tym podobne. Dajcie namiar jeśli mieliście okazję coś sprawdzić. Pozdrawiam.

Produkty dla niepełnosprawnej kobiety

Post: pt lis 18, 2016 3:48 am
autor: brulion
Witaj. Mogę ci polecić ten sklep, podaję namiar od razu na sprzęt abamedica24.pl/104-sprzet-ortopedyczny. Uważam, że to dobry sklep. Moi znajomi tam kupowali między innymi wózek inwalidzki. Wszystko poszło dobrze, nie było żadnych problemów

Produkty dla niepełnosprawnej kobiety

Post: pt lis 18, 2016 3:57 am
autor: DekoratorkaSerc
Dzień dobry. Ja kupuję też kosmetyki i środki higieniczne w sklepach online. Zazwyczaj są to płatki kosmetyczne sklep internetowy - ABA MEDICA S.A. w tym sklepie je zamawiam. Mają dobre ceny na takie produkty, uważam, że tobie też się przyda, bo mają tam także i sprzęty medyczne. Tu masz jeszcze namiar na dobrej jakości wkładki dla kobiet abamedica24.pl/127-wkladki-dla-kobiet. Może się akurat przyda ta informacja. Pozdrawiam i udanych zakupów.

Produkty dla niepełnosprawnej kobiety

Post: pt lis 18, 2016 6:12 am
autor: Czekoladka
Witajcie. Ja to kupuję dużo w sklepach online. Lubię taki sposób zakupów. Nawet kupuję takie produkty jak patyczki higieniczne - ABA MEDICA S.A. ma dosłownie wszystko. Przyznaję troszkę wygodna się zrobiłam, no ale wychodzę z założenia, że jak jest to trzeba korzystać.

Produkty dla niepełnosprawnej kobiety

Post: pt lis 18, 2016 7:21 am
autor: ferdek
Witaj. Też jestem niepełnosprawny. A ostatnio kupiłem sobie krzesło toaletowe - ABA MEDICA S.A. w tym sklepie mają dużo urządzeń i sprzętów medycznych. Powinnaś sobie koniecznie przejrzeć, skoro wszyscy polecają.