Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Kto robi ładne fotki ze ślubu?

Postautor: Kupidyn » czw gru 01, 2016 3:24 am

Zasadnicze pytanie jak w tytule – zadaję je w imieniu swoim i mojej narzeczonej. Do ślubu zostało jeszcze wprawdzie sporo czasu, ale jak wiadomo lepiej w tym temacie decydować się z dużym wyprzedzeniem. Zależy nam na solidnym fotografie więc każda rada czy wskazówka także odnośnie konkretnych fachowców będzie mile widziana.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: Czekoladka » czw gru 01, 2016 3:34 am

Z mojego doświadczenia jako panny młodej mogę powiedzieć że bardzo wiele znaczy doświadczenie fotografa. Ten z którym mieliśmy przyjemność pracować był w zawodzie od lat i było to widać po jego pracy i jakości zdjęć które zrobił.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: DekoratorkaSerc » czw gru 01, 2016 4:10 am

Siostra miała ślub i wesele całkiem niedawno. Razem ze swoim małżonkiem korzystała z usług studia Filip Dawid Fotografia Kraków to miasto w którym pan Filip wykonuje zdjęcia. Naprawdę zrobił piękną sesję w plenerze i cudownie sportretował uroczystość w kościele.
Awatar użytkownika
DekoratorkaSerc

Postautor: rychter » czw gru 01, 2016 6:18 am

Jeszcze nie byłem na ślubie w roli pana młodego więc nie mogę powiedzieć tyle co inni ale w rodzinie i wśród znajomych trochę ślubów było i wszyscy raczej byli z fotek zadowoleni. Czyli poziom tych usług raczej zły nie jest.
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: CzarnaSowa » czw gru 01, 2016 7:21 am

Każdy oczekuje od takiej ślubnej sesji trochę czego innego. I wiadomo że nie da się zadowolić wszystkich. Nawet najlepszy fotograf tego nie potrafi. Dlatego warto prześledzić portfolio i wtedy się decydować.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: brulion » czw gru 01, 2016 9:36 am

Trzeba pamiętać że nikt tak samo nie robi zdjęć. Dobrego fotografa poznasz po tym że ma indywidualny styl widoczny w zdjęciach. I taki według mnie będzie odpowiedni.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: Jusia » czw gru 01, 2016 10:27 am

Wytypuj sobie kilku i zrób rozpoznanie w necie – szukaj opinii z for ślubnych itp. To chyba najlepsza droga żeby kogoś znaleźć.
Awatar użytkownika
Jusia

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja