Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Czyszczenie samochodu tańszym kosztem

Postautor: brulion » czw gru 22, 2016 12:32 am

Cześć. Czy znacie jakiś dobry sposób na tańsze czyszczenie samochodu? Mam trochę zaniedbany wóz. Musiałbym go doprowadzić do porządku. Nie wiem jednak co się bardziej opłaca czy samodzielne czyszczenie czy jednak myjnia. Tutaj generalnie wszystko trzeba umyć. Niestety.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: Jusia » czw gru 22, 2016 2:44 am

Hej. Powiem tak, trzeba było dbać o samochód, a nie zagnoić i jeździć. No chyba że taki już kupiłeś, to zwracam honor. Wydaje mi się, że znacznie lepszym pomysłem będzie jak pojedziesz i zamówisz sobie kompleksowe mycie auta.
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: ferdek » czw gru 22, 2016 3:33 am

Cześć. Miałem niedawno problem z szybami. Wciąż były brudne i zmatowiałe. Wtedy znajomy polecił, że w poznaniu jest dobra myjnia, gdzie oferują polerowanie szyb, podam ci namiar http://www.diamondcardetailing.pl/polerowanie-szyb.html , jak dla mnie najlepsza usługa. Mieli też fajne ceny na inne czyszczenie. Sprawdź sobie to wszystko.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: lola » czw gru 22, 2016 5:44 am

Hej. Mój mąż często poleruje swój samochód. Mamy takie specjalne urządzenie polerujące z gąbką. Ale u nas przydałoby się pranie tapicerki, bo często jeździ z nami pies i możecie sobie wyobrazić jak to wszystko wygląda.
Awatar użytkownika
lola

Postautor: PerroRojo » czw gru 22, 2016 8:18 am

Witam. Jak dla mnie najlepsza jest firma diamondcardetailing.pl. myślę, że tam można najtaniej wypucować auto, bo ceny mają niskie. Ja tam prałem i tapicerkę, i szorowałem felgi, nawet szyby polerowałem. I sam bym tego nie robił, wiedząc że jest tam tak tanio.
Awatar użytkownika
PerroRojo

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja