Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Gdzie znajdę dobre firmy szkoleniowe w Poznaniu?

Postautor: rychter » wt sty 03, 2017 7:39 am

Cześć. Od jakiegoś czasu myślę, że moim pracownikom przydałoby się jakieś szkolenie. Które firmy z Poznania polecacie do organizacji takiego przedsięwzięcia? Wiem, że jest ich sporo, ale zależy mi na tych z górnej półki.
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: brulion » wt sty 03, 2017 8:10 am

Wszystko zależy od tego, na czym planujemy się skupić. Są firmy bardziej wszechstronne, są takie, które zajmują się wyłącznie pomocą przy sprzedaży. Jeśli chodzi o pracę z klientem czy po prostu coaching, polecam firmę Halibut. Mają naprawdę niezłe referencje i, co najważniejsze, skuteczność.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: gnojowka » wt sty 03, 2017 8:42 am

Tak, to prawda. Moja firma zleciła im szkolenia pracownicze i nikt nie żałuje. Firmy szkoleniowe w Poznaniu w ogóle cieszą się dobrymi opiniami, jednak ta przekonała mnie swoim niebanalnym podejściem do tematu. Jeśli jeszcze się nie udało, można wejść na ich stronę i we wszystkim zorientować się samemu: http://www.halibut.pl/ - F2. Mają naprawdę wiele opcji.
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » wt sty 03, 2017 9:50 am

Też polecam. Miałam tam co prawda tylko jedno szkolenie, ale i tak wystarczy, by wpaść w zachwyt.
pilotTSFa

Postautor: rychter » wt sty 03, 2017 11:12 am

Forumowicze, dzięki wielkie za rady. Na pewno skorzystam ;)
Awatar użytkownika
rychter

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja