Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Jakie są ceny kremów BB?

Jakie są ceny kremów BB?

Postautor: gnojowka » ndz mar 05, 2017 11:43 pm

Witam. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś niedrogi krem BB? Moje znajome sporo czasu poświęciły by w ogóle przekonać mnie do zmiany standardowego podkładu na taki właśnie krem. Wreszcie – dałam się przekonać ale nie chcę wydawać zbyt wiele pieniędzy. Nie jestem jakimś tam dusigroszem ale jednak nie chciałabym, żeby okazało się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.
gnojowka

Jakie są ceny kremów BB?

Postautor: CzarnaSowa » ndz mar 05, 2017 11:59 pm

Jest na rynku kilku wiodących producentow kremów BB. Osobiście polecam FLOSLEK. Ich produkty chwalę sobie nie tylko ja ale również moja mama, siostry i przyjaciółki. Używamy ich wszystkie.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Jakie są ceny kremów BB?

Postautor: gnojowka » pn mar 06, 2017 1:07 am

Gdzie można kupić ich kosmetyki? Są jakieś konkretne adresy sklepów? Szczerze powiedziawszy – pierwszy raz spotykam się z tą firmą; na forum też natrafiłam zupełnym przypadkiem...
gnojowka

Jakie są ceny kremów BB?

Postautor: CzarnaSowa » pn mar 06, 2017 2:42 am

kosmetyki tej firmy można kupować przez internet. Na przykład tutaj: https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/690,BB%20Krem%20multifunkcyjny.html. Można zobaczyć produkt, poczytać o nim i wybrać jeśli coś konkretnego przypadnie nam do gustu. Na pewno znajdziesz odpowiedni dla siebie cenowo krem BB. Rozpiętość cen jest naprawdę spora.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Jakie są ceny kremów BB?

Postautor: gnojowka » pn mar 06, 2017 4:48 am

Dzięki serdeczne za radę, na pewno zajrzę ;)
gnojowka

Jakie są ceny kremów BB?

Postautor: CzarnaSowa » pn mar 06, 2017 6:48 am

Nie ma za co :) Kosmetyki tego producenta są naprawdę jednymi z najlepszych, jeśli nawet nie najlepszymi. Nie tylko kremy ale i inne ich rodzaje. Każdy, kto zajrzy na ich stronę na pewno po jakimś czasie czymś się zainteresuje.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Jakie są ceny kremów BB?

Postautor: DekoratorkaSerc » pn mar 06, 2017 9:39 am

A ja tam bym za nie złamanej złotówki, ba złamanego grosza nie dała. Moja koleżanka mówiła, że wcale nie są takie dobre na jakie się reklamują.
Awatar użytkownika
DekoratorkaSerc

Jakie są ceny kremów BB?

Postautor: CzarnaSowa » pn mar 06, 2017 9:56 am

Przepraszam cię bardzo ale czy próbowałaś jakichkolwiek ich produktów? Najpewniej nie i teraz wypowiadasz się na podstawie opinii innych. Ok, mogła być negatywna, każdy ma do takiej prawo. Jeśli jednak nie używałaś ich prouktów – najpierw jakiegoś spróbuj a dopiero potem się wypowiadaj. Jeśli kosmetyk nie przypadnie ci do gustu – możesz o tym powiedzieć ale dopiero gdy go wypróbujesz, nie wcześniej.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja