Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Jakie pizzerie w Poznaniu odwiedzacie najczęściej?

Postautor: brulion » śr mar 22, 2017 12:46 am

Cześć! Uwielbiam jeść poza domem, nie tylko dlatego, że nie zawsze mam czas na gotowanie, ale po prostu wychodzenie z domu i przebywanie między ludźmi sprawia mi przyjemność. Chciałbym zapytać Was, jakie pizzerie w Poznaniu odwiedzacie najczęściej. Dodam, ze cenię lokale, w którym podaje się nie tylko pizze – w takim wypadku częściej odwiedzam restauracje tego typu, bo mam ochotę spróbować różnych pozycji z menu. Lokalizacja nie jest ważna – samochodem też lubię sobie pojeździć.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: lori » śr mar 22, 2017 1:47 am

Ja też lubię eksperymentować, odwiedzając nowe restauracje. Moja ulubiona pizzeria miała jednak w sobie coś takiego, że zostałem na dłużej. Twój warunek co do bogactwa menu jest tutaj spełniony. W lokalu znajdziesz nie tylko pizzę, ale także sałatki, przystawki, dania główne.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: ferdek » śr mar 22, 2017 4:03 am

Jeśli chodzi o pizzerie Poznań jest bogaty w lokale tego rodzaju. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś sprawdzonego, to wejdź na stronę internetową: http://www.milenium-pizza.pl/. Przypuszczam, że kolega powyżej także miał na myśli tę restaurację. Pizzeria serwuje największą pizzę w mieście – aż 60 cm! Jest to idealne rozwiązanie na domówkę, imprezę, urodziny! W dodatku możesz samodzielnie skomponować pizzę, dobierając ulubione składniki. Na pewno każdy z gości trafi na swój smak.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: lori » śr mar 22, 2017 6:28 am

Tak, chodziło mi dokładnie o ten lokal. Uwielbiam podawane tutaj skrzydełka z kurczaka. Same w sobie są świetne – chrupiące, duże, sycące, ale pomysł podawania ich z sosem bbq wysokiej jakości, jest strzałem w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: ferdek » śr mar 22, 2017 8:52 am

Ja jadłem tutaj głównie pizzę, zamawiając ją na dowóz. Skrzydełek jeszcze nie próbowałem i widzę, że mam spore zaległości!
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Czekoladka » śr mar 22, 2017 11:02 am

Jak to kobieta, dbam o linię, ale jeden raz w miesiącu mogę pozwolić sobie na pizzę. Mój wybór zawsze pada na tę pizzerię, ponieważ ufam jedzeniu serwowanemu tutaj. Pizzerman nie oszczędza składników – w innych pizzeriach niestety to się zdarza. Pizza jest zawsze idealnie wypieczona, pachnąca – to zasługa świeżych, dobrych jakości składników.
Awatar użytkownika
Czekoladka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja