Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Który serwis lodówek w Krakowie polecacie?

Postautor: rychter » śr maja 24, 2017 7:15 pm

Szukam kogos, kto zna się na naprawie profesjonalnych urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w gastronomii. Konkretnie chodzi mi o naprawe uszkodzonej szafy chłodniczej i witryny z funkcją chłodzenia. Możecie kogoś polecić w Krakowie? Najbardziej zależałoby mi na kimś, kto przyjedzie i naprawe wykona na miejscu, ewentualnie sam odbierze szafe i witryne, naprawi je w serwisie i później odwiezie do mojego lokalu. W Krakowie jest taka firma?
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: gnojowka » śr maja 24, 2017 9:49 pm

Ja probowalbym w pierwszym lepszym serwisie AGD. Jesli naprawiaja zwykle lodowki i zamrazarki to i naprawia inne urzadzenia tego typu. Jedyny kłopot to ewentualne znalezienie pasujacych czesci
gnojowka

Postautor: brulion » śr maja 24, 2017 11:53 pm

Sprawdzałeś tutaj http://serwis-lodowek-krakow.pl/. To chyba najbardziej znany serwis lodówek w Krakowie. Z tego co się orientuje, to oni działają w branży już dobrych kilkanaście lat, w zasadzie od początku lat 90-tych. Mają znakomitych fachowców no i specjalizują sie własnie w naprawach i bieżącym serwisie urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w branży gastronomicznej czy w handlu. Można im zaufac
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: lori » czw maja 25, 2017 1:33 am

Tak jak pisał kolega wyzej. Tutaj masz linka do serwisu naprawiającego profesjonalne urządzenia chłodnicze http://serwis-lodowek-krakow.pl/urzadzenia-chlodnicze-wykorzystywane-przemysle-gastronomii/. Oni są z Krakowa, więc z dojazdem fachowca napewno nie będzie problemu. Wydaje mi się, że tego sprzętu nikt nie będzie taszczył do serwisu, tylko naprawa jest wykonywana na miejscu. Najwyżej będziesz musiał kilka dni poczekac na części, jesli akurat nie bedą mieli ich na zakładzie.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: rychter » czw maja 25, 2017 2:24 am

Próbowałem naprawiac przez osiedlowego speca od lodówek, ale nic z tego nie wyszło. Facet wziął kase, ale nie umiał usunąć usterki. Sugeruje zakup nowej szafy. Za takie porady to ja dziękuje;) Spróbuje skorzystać z usług tej firmy, o której piszecie
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: lori » czw maja 25, 2017 4:50 am

Zanim kupisz nową szafe chłodniczą, niech najpierw tę uszkodzona zobaczy ktoś, kto się na tym zna. Może usterka wcale nie jest tak powazna jak się wydaje
Awatar użytkownika
lori

Postautor: rychter » czw maja 25, 2017 7:38 am

Taki mam plan:) Jak się nie da nic zrobić to trudno, ale jak się da naprawić, nie będę wyrzucał kilku tysięcy na nową. Tak jak pisałem, będę kontaktował się z tym wspomnianym serwisem. Może uda się coś zrobic
Awatar użytkownika
rychter

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Luźna dyskusja