Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Mojego syna zaczął interesować kitesurfing- czy to bezpieczna rozrywka?

Postautor: MalinowaSara » pn paź 03, 2016 7:00 am

Czesc, mój syn chodzi do prywatnej szkoły i ostatnio coraz częściej wymyśla sobie nowe zajęcia, bo robią to jego koledzy z liceum. Ostatnio zaczął coś mówić o kitesurfingu. Kompletnie się na tym nie znam, a chciałabym wiedzieć, czy to jest bezpieczne. A jeśli tak, to czy znają Państwo jakąś szkołę tego kitesurfingu? Synowi bardzo zależy, natomiast ja nie wiem, co z tą sytuacją zrobić.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Hardy » pn paź 03, 2016 7:57 am

Szanowna Pani, proszę pozwolić synowi na tę formę rozrywki. Myślę, że jak dla nastolatka jest to idealna forma spędzania czasu wolnego. Ja co prawda jestem znacznie starszy, ale wciąż uwielbiam kitesurfing. Razem z moim synem jeździmy do Kite Station i naprawdę lubimy tę zabawę. Też mam syna w liceum, więc może mi Pani zaufać, że to bezpieczne.
Awatar użytkownika
Hardy

Postautor: Rozalia » pn paź 03, 2016 9:01 am

Witam, my z mężem też pływamy, ale nigdy nie słyszeliśmy o Kite Station. Może Pan nam coś więcej powiedzieć?
Awatar użytkownika
Rozalia

Mojego syna zaczął interesować kitesurfing- czy to bezpieczn

Postautor: Hardy » pn paź 03, 2016 9:33 am

Myślę, że najwięcej powie Pani ich strona internetowa. Proszę wejść w adres kitestation.pl/ i zapoznać się z treścią ich strony. Z całego serca polecam!
Awatar użytkownika
Hardy

Mojego syna zaczął interesować kitesurfing- czy to bezpieczn

Postautor: Rozalia » pn paź 03, 2016 10:55 am

Ojej! Włochy! Jak cudownie! Widzę, że mają nawet ofertę szkoleń kitestation.pl/szkolenia/ w atrakcyjnych cenach! Super, bo chcieliśmy w końcu z mężem nauczyć naszych znajomych. Dzięki za info!
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: MalinowaSara » pn paź 03, 2016 11:38 am

Bardzo Państwu dziękuję za odzew. Skoro znalazło się tu tylu pasjonatów tej rozrywki, nie pozostaje mi nic innego, jak pozwolić synowi na naukę. Mam nadzieję, że się w to wciągnie tak jak Państwo. Póki co w Polsce, ale jak się trochę poduczy, to na pewno wyślę go również do Włoch! Dziękuję i pozdrawiam!
Awatar użytkownika
MalinowaSara

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Sport