Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Egzamin CPE – potrzebuję informacji

Postautor: CzarnaSowa » śr mar 30, 2016 2:30 am

Hej, pół roku temu odebrałam certyfikat z angielskiego CAE Cambridge English i już myślę o kolejnym egzaminie. Postanowiłam przez kolejne dwa lata przygotowywać się do najbardziej prestiżowego egzaminu Cambridge i tym samy zostać posiadaczką certyfikatu CPE Cambridge. Zdaję sobie sprawę że jest to już język angielski na najwyższym poziomie zaawansowania jednak skoro poradziłam sobie z CAE to nie widzę przeszkód aby poradzić sobie z CPE. Czy mogli byście podać mi trochę więcej informacji na temat tego jak egzamin CPE wygląda od środka? Mam już pewne ogólne informacje jednak potrzebuję bardziej szczegółowych danych.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: amitka » śr mar 30, 2016 3:49 am

Hej, sama przymierzam się w tym roku do egzaminu CAE i wszystkie informacje, które były mi potrzebne do przygotowań brałam ze stron: fce.pl, cambridgeenglish.org oraz britishcouncil.pl. Masz tam informacje nie tylko o tym jak wygląda sam egzamin, ale również praktyczne testy i przykładowe zadania. Z kolei na youtube znajdziesz filmiki przedstawiające sam egzamin.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: CzarnaSowa » śr mar 30, 2016 4:44 am

Dziękuję ci bardzo :).
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Hobby