Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Pomysły na ozdoby tarasu

Pomysły na ozdoby tarasu

Postautor: MalinowaSara » wt wrz 13, 2016 12:25 am

Cześć :) Sprawa jaka mnie tutaj sprowadza jest bardzo prosta. Jakiś czas temu wprowadziłam się do nowego mieszkania. W tym mieszkaniu ku mojemu ogromnemu szczęściu jest duży taras i widzę, że wszyscy sąsiedzi dookoła mają tak ładnie wszystkie te balkony oni mają tak ładnie zrobione, zadbane, a u mnie klapa. Nic jeszcze nie ma. Macie jakieś pomysły na to, żeby jakoś ten mój balkon ładnie zrobić?
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Pomysły na ozdoby tarasu

Postautor: Rozalia » wt wrz 13, 2016 2:29 am

No teraz taka moda, że pusty taras wygląda raczej źle i ludzie się starają robić wszystko, żeby tam można było czas miło spędzać. Ja na przykład proponuje donice tarasowe, które wyglądają naprawdę bardzo ciekawie. Do tego jakieś ładne rośliny, kwiaty i masz super zrobione wszystko, nie ma się czym martwić. Będziesz też miała ładnie zrobione ;)
Awatar użytkownika
Rozalia

Pomysły na ozdoby tarasu

Postautor: MalinowaSara » wt wrz 13, 2016 3:35 am

No w sumie racja. Wysokie doniczki do tego dodam, który przy barierkach poustawiam, przy moich pięknych fotelach i będzie naprawdę spoko. Jak u sąsiadów, u których jest tak pięknie, że ja po prostu wchodzę na swój balkon i ich tam podlągądamxD Ale teraz będę mogła u siebie tak sobie zrobić i na swoje patrzeć
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Pomysły na ozdoby tarasu

Postautor: Hardy » wt wrz 13, 2016 5:11 am

U mnie też tak jest. Tanie doniczki mi się udało ostatnio kupić i naprawdę to była bardzo dobra inwestycja, teraz jest wszystko piękne, balkon ładny, aż miło tam popatrzeć i posiedzieć dopóki jeszcze pogoda pozwala
Awatar użytkownika
Hardy

Pomysły na ozdoby tarasu

Postautor: MalinowaSara » wt wrz 13, 2016 7:14 am

Już, już, nie przekonujcie mnie. Już jestem dosyć przekonana, bierę te doniczki :D
Awatar użytkownika
MalinowaSara

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Hobby