Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Szukam ortezy na nadgarstek w dobrej cenie

Postautor: ferdek » pn wrz 11, 2017 3:00 am

Orientujecie się może gdzie dostanę orteze na nadgrastek w dobrej cenie? Chciałbym żeby nie było to coś jednorazowego co rozleci się po tygodniu. Mam nadzieję że mi pomożecie bo totalnie nie wiem gdzie zamawia się takie rzeczy.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Rozalia » pn wrz 11, 2017 5:24 am

Po pierwsze orteza na nadgarstek musi być przepisana, samowoli lepiej tu nie stosować. Jeśli jest zalecona przez lekarza to można wybrać coś z tych: https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-i-opaski-uciskowe-na-nadgarstek-i-dlon-c-5_8.html. Na pewno się nie rozczarujesz bo są dobrej jakości przygotowane specjalnie dla ludzi którzy pomimo kontuzji chcieliby funkcjonować na tyle normalnie na ile się da. Daj znać czy o to chodziło, pzdr.
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: Bastiat » pn wrz 11, 2017 6:52 am

Nie wiem czy dobrze pamietam ale orteze chyba stosuje sie w wielu przypadkach wymiennie z gipsem wiec czy nie lepiej nie marnowac pieniedzy i dać się wsadzić w ten gips? Po nim już masz 100% pewności ze wszystko się pozrasta jak należy. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Bastiat

Postautor: CzarnaSowa » pn wrz 11, 2017 8:14 am

Skoro nie widzisz różnicy miedzy gipsem a ortezą to chyba potrzeba okularów :P. Poza tym nic nie daje 100% pewności wyzdrowenia a już na pewno nie gips który jest niehigieniczny, niekomfortowy a poza tym doprowadza do dłuższego wyłączenia z uprawnia sportu bo rehabilitacja trwa dłużej.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: goku » pn wrz 11, 2017 8:45 am

Zgadzam się z koleżanką, też stosuję ortezy tak czesto jak moge. A z uwagi na uprawianie wspinaczki czesto jestem u lekarza. Za kazdym razem pytalem czy orteza wchodzi w grę i jak dotąd udało mi się nuniknac zagispowania, co mnie szczególnie cieszy wlasnie z tego powodu ze szybciej wraca się do formy po ortezie. Dwa razy w życiu miałem założony gips, pomimo że było to za dzieciaka to strasznie źle wspominam ten okres.
Awatar użytkownika
goku

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia