Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Mam wrażliwą skórę – czy Emolium do kąpieli to dobry pomysł?

Postautor: amitka » czw gru 14, 2017 11:37 pm

Generalnie to czytałam o tej marce same dobre rzeczy ale nigdy nie wiadomo co jest reklamą a co autentyczną opinią – dlatego pytam czy macie doświadczenia z tym produktem? Faktycznie nie generuje swędzenia ani innych podrażnień? Dziękuję za szczere wypowiedzi!
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: lola » pt gru 15, 2017 2:34 am

Używałam innych emolientów kiedy dokuczało mi ostre przesuszenie skóry. Wtedy te rzeczy naprawdę się sprawdziły choć wiem że dziś są jeszcze lepsze formuły więc i skuteczność zapewne jest większa.
Awatar użytkownika
lola

Postautor: goku » pt gru 15, 2017 2:52 am

Ja korzystam z hipoalergicznych mydeł i też jest oki. To o co pytasz to chyba bardziej zaawansowane wyroby, których osobiście nie znam ale na pewno ktoś się na ich temat wypowie.
Awatar użytkownika
goku

Postautor: Hardy » pt gru 15, 2017 4:13 am

W sumie to dla dziecka to kupiliśmy i powiem Ci że jest mega fajne - aptekamini.pl/emolium-emulsja-do-kapieli-400-ml.html. Ostatnio Apteka Mini ma wiele świetnych propozycji w zakresie kosmetyków dla wymagającej skóry – polecam zdecydowanie bo ceny są super. Emolium do kąpieli nadaje się idealnie, maluszek nie narzeka a wiadomo jak wrażliwą skórę mają dzieciaki... Spróbuj, raczej nie pożałujesz.
Awatar użytkownika
Hardy

Postautor: Czekoladka » pt gru 15, 2017 5:52 am

Dermatolog kiedyś mi powiedział że w tych czasach emolientów powinni używać wszyscy, bo skóra jest narażona na wiele szkodliwych czynników. Taki środek jednak może pomóc w budowaniu bariery ochronnej.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: PerroRojo » pt gru 15, 2017 6:34 am

Inwestycja w dobre kosmetyki i środki myjące to jak dla mnie podstawa. Lepiej nawet wydać ciut więcej w aptece niż kupować jakieś tanie środki z SLS i innymi świństwami które tylko szkodzą.
Awatar użytkownika
PerroRojo

Postautor: gnojowka » pt gru 15, 2017 8:02 am

Emolienty poleci każdy dermatolog i każdy lekarz z podstawowym rozeznaniem. One po prostu są świetne dla skóry.
gnojowka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia