Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Biuro nieruchomości? Kogo możecie mi polecić?

Postautor: Rozalia » pn wrz 19, 2016 9:04 pm

Witam wszystkich użytkowników. Mam takie pytanie jak w temacie, dużo czytałam o nieuczciwych biurach które gdzieś tam w jakiś sposób wykorzystują nasze dane osobowe i szukam kogoś z kim nie będzie takiego problemu. Wiecie, wolę za w czasu pomyśleć o tym żeby nie było problemu ;)
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: Czekoladka » pn wrz 19, 2016 11:50 pm

Pierwsze co przychodzi mi na myśl to strona http://unicornis.com.pl/ bo jest to firma z dużym doświadczeniem i z pracownikami znającymi temat od podszewki. Jeżeli miała bym się jeszcze raz decydować na jakąś firmę żeby to dla mnie załatwiała to właśnie na nich bym stawiała ;)
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: Hardy » wt wrz 20, 2016 2:00 am

Słyszałem że był taki problem z jakiś biurem ale tak mówisz jak byś się bała że jest to jakaś norma wśród takich firmy. Są mniejsze i większe firmy, wiadomo że te większe wezmą inna prowizje ale u nich nie ma takich problemów bo wszystko jest odgórnie nadzorowane więc nie masz się czego bać tak myślę.
Awatar użytkownika
Hardy

Postautor: Bastiat » wt wrz 20, 2016 3:15 am

Swoją drogą Unicornis ma mieszkania do sprzedania w Koszalinie które prowadzą od samego początku więc może znajdziesz u nich coś co cie będzie interesowało. Wtedy masz pewność że wszystko z tym jest w porządku i nie ma tam żadnych ukrytych rzeczy z którymi mógłby być problem ;)
Awatar użytkownika
Bastiat

Postautor: Rozalia » wt wrz 20, 2016 5:55 am

W tym czasie jak odpowiadaliście na moje pytanie zdążyłam już zadzwonić do nich i dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Dzięki za pomoc bo firma faktycznie robi bardzo dobre wrażenie jeżeli chodzi o te nieruchomości ;)
Awatar użytkownika
Rozalia

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia