Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Czy ktoś może korzystał usług tego biura tłumaczeń?

Postautor: gnojowka » pt wrz 23, 2016 3:17 am

Chodzi o taką ofertę: tlumaczenia-langea.pl. Znalazłam ją w necie, nikt mi nie polecił, więc nie wiem, czy wszystko to wygląda świetnie tak jak opisali, a przy tym obawiam się, że skoro to taka profesjonalna firma z zapleczem w postaci ludzi ze środowiska akademickiego to ceny będą bardzo wysokie. Jeszcze nie prosiłam o wycenę, najpierw chcę się trochę zorientować. Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tą firmą albo coś o niej słyszeliście?
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » pt wrz 23, 2016 4:06 am

A co wzbudza Twój niepokój? Przejrzałam i jak dla mnie super oferta, tylko korzystać. Ceny są pewnie współmierne do jakości usług, może nie są najmniejsze ale jak szukasz tanio to wśród studentów i pewnie za bardzo zadowolona nie będziesz. Za jakość się płaci i profesjonaliści mają swoje ustalone ceny.
pilotTSFa

Postautor: CzarnaSowa » pt wrz 23, 2016 6:26 am

Jak cena jest dla Ciebie taka ważna to niezwlekając poproś o wycenę, to nic nie kosztuje (chyba?) i od razu będziesz wiedzieć, jak będzie bardzo drogo to nie będziesz nawet zawracać sobie głowy
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: rychter » pt wrz 23, 2016 7:19 am

Ja korzystałem z usług tego biura kiedy potrzebowałem technicznego tłumacza angielsko polskiego i to co na pewno mogę powiedzieć to nie jest drogo. Nie wiem co prawda jak wyglądają ceny w większości takich miejsc, ale według mnie stosunek ceny do jakości świadczonych usług jest doskonały. Drożej jest jak ktoś chce tłumaczenie ekspres, ale moim zdaniem i tak się opłaca, a jak ty nie chcesz tak szybko to nie powinnaś mieć do kosztów zastrzeżeń. Zwłaszcza że tłumaczą świetnie i szybko i w ogóle idą bardzo klientowi na rękę
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: gnojowka » pt wrz 23, 2016 8:40 am

Dzięki, właśnie o taką konkretną opinię mi chodziło, to myślę, że skorzystam jak tak polecasz, fajnie że tu trafiłam. Pozdrawiam
gnojowka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia