Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Co sądzicie o internetowym sklepie z zabawkami?

Postautor: Rozalia » ndz lis 06, 2016 9:12 am

Czy ktoś z Was robił kiedyś zakupy w internetowym sklepie z zabawkami Do Zabawy? Jeśli tak, to czy byliście zadowoleni z zakupów? Ja jeszcze tam nic nie kupowałam, ale chciałabym zrobić większe zakupy dla moich dzieci oraz siostrzeńców.
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: CzarnaSowa » ndz lis 06, 2016 12:12 pm

Ja znam już od dość dawna ten sklep internetowy z zabawkami dla dzieci i lubię od czasu do czasu zrobić w nim własnie większe zakupy. Mogę na spokojnie wybierać klocki, gry, puzzle i inne produkty dla moich pociech. Jest tam dużo zabawek, które łączą w sobie przyjemne z pożytecznym i chyba za to własnie najbardziej lubię ten sklep.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: CzarnaSowa » ndz lis 06, 2016 1:08 pm

Mnie również podoba się w tym sklepie to, ze jest tam duży wybór zestawów klocków Mega Bloks i innych, a także mnóstwo róznych gier i zabawek edukacyjnych. Nie brakuje tam tez popularnych zabawek elektronicznych, ale obok nich są także równie interesujące zabawki drewniane. Dla dzieci w kazdym wieku można znaleźć tam coś ciekawego, a ceny oferowanych produktów są konkurencyjne.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: ferdek » ndz lis 06, 2016 2:19 pm

A ja robię tam zakupy przede wszystkim dlatego że oprócz tego, że zawsze znajduję tam interesujące zabawki dla swoich dzieci, dla siebie wybieram ciekawe modele do sklejania. Sklep ten oprócz artykułów typowo dziecięcych ma dla swoich klientów bogatą ofertę modeli do klejenia, nie tylko dla początkujących, ale również dla zaawansowanych modelarzy.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: CzarnaSowa » ndz lis 06, 2016 4:44 pm

Część modeli do klejenia jest już odpowiednia dla dzieci od ósmego roku życia. Mojemu dziecku kiedyś kupiłam taki model, ale jego sklejanie było dla niego dość kłopotliwe. Może gdy będzie starszy, modelarstwo bardziej mu się spodoba.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: ferdek » ndz lis 06, 2016 6:41 pm

Warto sprobowac za jakiś czas podsunąc mu kolejny model do sklejenia. Modelarstwo jest bardzo ciekawe, choć początki dla kazdego są trudne.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Rozalia » ndz lis 06, 2016 7:45 pm

Moje dzieci sa jeszcze za małe na klejenie modeli, ale przekonaliście mnie do tego, żeby zrobić zakupy w tym sklepie internetowym. Zachęcił mnie do niego duży wybór róznego rodzaju zabawek, jak równiez atrakcyjne ceny.
Awatar użytkownika
Rozalia

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia