Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Gdzie znajdę wygodny nocleg blisko Expo?

Postautor: Kupidyn » czw lut 09, 2017 2:16 am

Cześć. Wybieram się niedługo na targi do hali Expo w Warszawie. Orientujecie się może, gdzie znajdę w pobliżu wygodny nocleg w dobrej cenie?
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: Mars » czw lut 09, 2017 3:29 am

Ja przynajmniej dwa razy w roku jeżdżę do Expo na eventy zamknięte organizowane przez firmy z mojej branży. Od niedawna wybieram na miejsce noclegowe znajdujące się nieopodal komfortowe apartamenty do wynajęcia, w których nocleg jest tańszy niż w większości okolicznych hoteli. Przydatne informacje na temat tych apartamentów możesz znaleźć pod linkiem http://warsawdesignapartments.pl/apartamenty/expo/. Są one usytuowane w odległości zaledwie półtora kilometra od słynnego centrum wystawienniczo-targowego. Można spokojnie dojść tam spacerkiem, nie trzeba wydawać pieniędzy na taksówke ani na inny środek transportu.
Awatar użytkownika
Mars

Postautor: Kupidyn » czw lut 09, 2017 5:43 am

No to jestem mile zaskoczony, że można znaleźć nocleg blisko Expo. Wczesniej nie brałem pod uwagę apartamentów do wynajęcia, szukając odpowiedniego dla siebie miejsca noclegowego. Wydawało mi się, że apartament to luksus, na który nie każdy odwiedzajacy Warszawę może sobie pozwolić.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: Mars » czw lut 09, 2017 7:31 am

A jednak, jak się okazuje, nie jest to luksus tylko dla wybranych. Już za niespełna 200 zł za dobę można wykupić sobie nocleg w komfortowym apartamencie. Nie jest to dużo w porównaniu z luksusowymi hotelami, a apartamenty są przewaznie większe niż pokoje hotelowe oraz bardziej pomysłowo urządzone.
Awatar użytkownika
Mars

Postautor: Kupidyn » czw lut 09, 2017 8:25 am

No własnie oglądam zdjęcia tych apartamentów i widze, ze każdy z nich jest inny, czyms się wyróżnia, a to kolorystyką, a to znajdującymi się na ścianach zdjęciami.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: Mars » czw lut 09, 2017 9:38 am

Tak, co więcej, każdy z apartamentów ma swoją nazwę. Niektóre nazwy nawiązują do znanych i zabytkowych miejsc w Warszawie, takich jak: Plac Zamkowy, Park Łazienkowski, Pałac w Wilanowie czy Biblioteka Narodowa.
Awatar użytkownika
Mars

Postautor: Kupidyn » czw lut 09, 2017 11:17 am

A mnie w szczególności spodobał się apartament „Chopin”, gdyż w ciekawy sposób łaczy w sobie tradycję z nowoczesnością. Musze się teraz dowiedziec, czy jest on wolny w tych dniach, kiedy ja planuję przyjazd do Warszawy.
Awatar użytkownika
Kupidyn

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia