Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Co myślicie o ośrodku wypoczynkowym Koziołkowo na Kaszubach?

Postautor: Jusia » pt mar 03, 2017 3:39 am

Hej, znajoma poleciła mi ośrodek wypoczynkowy Koziołkowo na Kaszubach. Czy ktoś z Was tam był i mógłby podzielić się swoimi wrażeniami?
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: amitka » pt mar 03, 2017 5:04 am

Witaj! Ja byłam i wspominam bardzo dobrze ten wyjazd. Sam ośrodek oferuje świetne domki letniskowe i jeszcze fajniejsze drewniane wiejskie chaty kaszubskiego, które są dobrze wyposażone i bardzo komfortowe. Na pewno nie będziesz się tam nudzić, bo atrakcji jest tam wiele.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: ferdek » pt mar 03, 2017 5:26 am

Cześć, ja także odwiedziłem w zeszłym roku z rodziną Ośrodek Wypoczynkowy Koziołkowo i było rewelacyjnie. Robiliśmy sobie codziennie wędrówki po lasach i okolicy, też rowerami. Bliskość jeziora i plaży też jest wielkim plusem. Oprócz tego możecie skorzystać sobie z kajaków, powędrować i pojeździć konną.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Bastiat » pt mar 03, 2017 7:07 am

Hej, super miejscówka na wakacje z rodziną. Noclegi super, do wyboru różne rodzaje, możesz o tym przeczytać na ich stronie: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/domki-letniskowe/ – mają nie tylko pokoje, ale i domki letniskowe, drewniane chatki kaszubskie i kempingi. Wolny czas możesz spędzać na zwiedzaniu okolicy, plażowaniu i uprawianiu wielu sportów.
Awatar użytkownika
Bastiat

Postautor: Jusia » pt mar 03, 2017 8:48 am

A czy jest to miejsce odpowiednie dla dzieci? Są też dla nich tam jakieś specjalne miejsca do zabawy?
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: amitka » pt mar 03, 2017 10:13 am

Jak najbardziej jest to miejsce dla dzieci. Ośrodek oferuje plac zabaw, minii zoo, trampolinę więc będą miały co robić. Poza tym jest plaża należąca do ośrodka. Możesz poczytać o atrakcjach na stronie: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/osrodek-koziolkowo/ ośrodka, piszą też że można zabrać ze sobą zwierzęta więc dodatkowy plus.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: DekoratorkaSerc » pt mar 03, 2017 10:27 am

Jeszcze ważna informacja, że dzieci w tym ośrodku dostają 50 % zniżki na nocleg i jedzenie.
Awatar użytkownika
DekoratorkaSerc

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia