Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Gdzie najlepsze zbiorniki oleju?

Postautor: amitka » czw mar 23, 2017 4:50 am

Cześć. Zajmuję się kontrolą jakości w dużej firmie przemysłowej, ale jestem też odpowiedzialna za zakup nowego sprzętu, jeśli coś się zużyje. Teraz potrzebuję na szybko kupić zbiorniki oleju, najlepiej ze stali lub aluminium. Wiecie, gdzie je dostanę?
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: brulion » czw mar 23, 2017 6:46 am

A sprawdzałaś już tutaj: http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Zbiorniki-oleju-477.html, bo dla mnie to najlepszy sklep, który ma taki profesjonalny sprzęt hydrauliczny. Mają dostępne zbiorniki oleju najlepszych producentów, którzy są cenieni w świecie.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: ferdek » czw mar 23, 2017 9:11 am

Zgadzam się! My też do nas, jak czegoś potrzebujemy to tylko tutaj kupujemy. Przede wszystkim nie wszędzie można dostać taki sprzęt, jak tutaj.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Kupidyn » czw mar 23, 2017 10:44 am

Ja ostatnio kupiłem te zawory zwrotne: http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Zawory_zawory-zwrotne-342.html, a konkretnie taki sterowany i jestem bardzo zadowolony. Wymieniłem w firmie u nas stare zawory na te nowe, właśnie z tego sklepu i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim super działają!
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: amitka » czw mar 23, 2017 12:28 pm

W takim razie zaufam Wam, skoro wszyscy zamawiacie w tym sklepie. Najważniejsze dla mnie jest, żeby ten sklep był wysokiej klasy, bo inaczej szef będzie bardzo wkurzony na mnie.
Awatar użytkownika
amitka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia