Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Znacie kogoś kto zajmuje się obróbkami blacharskimi w Białymstoku?

Postautor: amitka » wt cze 27, 2017 1:21 am

Zlecę wykonanie metalowych rączek do maszyn. Z tego co czytałam w internecie to najlepiej nada się do tego metoda toczenia. Znacie kogoś z tych rejonów kto mógł by się podjąć takiego zlecenia? Zależy ma na terminowości oraz dobrej jakości samej obróbki.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: ferdek » wt cze 27, 2017 1:49 am

Jeszcze jak pracowałem w dawnej firmie to miałem kontakt do kilku takich przedsiębiorstw. Jak będę w domu to postaram się znaleźć te kontakty i wyślę informacje na priv. Może z którąś z nich uda ci się dogadać szczegóły ;)
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: lori » wt cze 27, 2017 2:33 am

Że tak z ciekawości zapytam, do czego te rączki? Osobiście kiedyś zlecałem wykonanie takich elementów w fabryce w chinach bo koszty są bardzo niskie a jakość zadowalająca tylko w wtedy w grę w chodzi bardzo duża ilość jeżeli ma się to opłacać.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: Rozalia » wt cze 27, 2017 4:30 am

Jak szukasz kogoś kto zajmuje się obróbkami blacharskimi w Białymstoku to polecam wejść na stronę http://br-technology.pl/obrobka-skrawaniem/ i tam zobaczyć ofertę. Firma posiada bogate doświadczenie w obróbce metali, do tego ma nowoczesne maszyny więc wszystko jest terminowo i w wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: amitka » wt cze 27, 2017 7:01 am

Rączki są do stacjonarnych kluczy pneumatycznych na linii produkcyjnej. Z racji tego że nie jesteśmy w stanie dostać czegoś takie od producenta a maszyny są już dość stare to musimy zlecić wykonanie czegoś takiego samodzielnie.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: Kupidyn » wt cze 27, 2017 8:54 am

Wysłałem ci na pw ofertę mojej firmy. Jesteśmy w stanie wykonań każdą ilość sztuk nawet jeżeli mowa tutaj o kilku lub kilkunastu. Jeżeli chodzi o cenę to mogę to ocenić na podstawie dostarczonego projekty chyba że nie posiadasz takiego.
Awatar użytkownika
Kupidyn

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia