Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Dobrze płatna praca dla mężczyzn Holandia, wasze doświadczenia.

Postautor: brulion » wt cze 27, 2017 7:40 pm

chodzi mi o wymianę doświadczeń o pracy w Holandii, gdzie byliście, jako kto i dlaczego, jak wam się podobało… przy okazji możecie podawać namiary na godne zaufania oferty pracy od pośredników. Zachęcam do dyskusji.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: ferdek » wt cze 27, 2017 10:21 pm

ja pracowałem jako spawacz i dobrze to wspominam, udało mi się dużo zarobić. Ogólnie od pośrednika sporo zależy, bo to on ci pomaga, zapoznaje z pracodawcą, może pomóc w organizacji transportu, ogarnia zakwaterowanie. Wiem, że niektórzy na zakwaterowanie narzekali, ale mój pośrednik dobrze to załatwił.
Awatar użytkownika
ferdek

Dobrze płatna praca dla mężczyzn Holandia, wasze doświadczen

Postautor: Hardy » wt cze 27, 2017 10:58 pm

zgadzam się, pośrednik ma wiele tu do powiedzenia. Warto poczytać informacje ze strony marvelpc.pl/praca-w-holandii/oferty-pracy-dla-kobiet-i-mezczyzn.html i dowiedzieć się jak to powinno wyglądać.;) Można tam załatwić dobrze płatną i co ważne uczciwą pracę dla mężczyzn w Holandii. Zakwaterowanie sensowne, wygodnie i jest trochę miejsca dla siebie.
Awatar użytkownika
Hardy

Postautor: brulion » śr cze 28, 2017 1:12 am

a jako kto pracowałeś?
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: Hardy » śr cze 28, 2017 1:57 am

przy odbieraniu zamówień, ale tam jest sporo różnych ofert z różnych dziedzin… szukają ludzi z doświadczeniem i bez, każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Hardy

Postautor: rychter » śr cze 28, 2017 4:17 am

ja wyjechałem, bo rozpadł się mój zakład pracy. Nie mogłem znaleźć niczego nowego, a czas i rachunki goniły. Pracowałem na farmie, zarobki naprawdę spore i jak pomyślę ile za taki sam czas pracy dostałbym w Polsce (o ile bym dostał tę pracę w ogóle) to jest nie do porównania.
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: Hardy » śr cze 28, 2017 6:08 am

no dokładnie, to naprawdę może przerazić. Jednak opłaca się wyjeżdżać, smutne i prawdziwe. Ja się nawet zastanawiam czy kiedyś nie emigrować na stałe, za granicą można mieć inny poziom życia…
Awatar użytkownika
Hardy

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia