Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Szukam sklepu z meblami w stylu indyjskim. Znacie taki sklep?

Postautor: ferdek » śr sie 16, 2017 8:21 pm

Hej wszystkim. Mam pytanie jak w temacie, szukam sklepu gdzie mają meble w stylu indyjskim. Prowadzę własną kancelarię i z racji tego że obsługuję kilku zamożnych klientów to chciał bym aby moje biuro wyglądało niepowtarzalnie. Może ktoś kupował takie meble i poleci mi jakiś sprawdzony sklep?
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Jusia » śr sie 16, 2017 10:13 pm

Czy taki styl ma coś wspólnego z krajem pochodzenia twoich klientów czy po prostu to jest twój wybór? Ogólnie raczej ciężko będzie kupić coś takiego w normalnych sklepach z meblami więc ewentualnie możesz szukać czegoś w internecie.
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: ferdek » czw sie 17, 2017 12:55 am

I tak i nie. Mam kilku klientów którzy faktycznie pochodzą z tamtych rejonów i prowadzą u nas biznesy ale jest ich na tyle mało że nie robię tego dla nich. Podoba mi się takie wzornictwo i uważam że świetnie by to pasowało do mojego biura ;)
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: goku » czw sie 17, 2017 3:48 am

Jeżeli interesuje cię tego rodzaju sklep z meblami to mogę polecić ci wejść na stronę internetową http://mebleramadan.pl/about_us i tam zobaczyć. W ofercie sklepu znajdziesz różne rodzaje mebli ale większość z nich jest właśnie w stylu indyjskim a właściwie to kolonialnym. Tak to się chyba dokładnie nazywa ;)
Awatar użytkownika
goku

Postautor: Czekoladka » czw sie 17, 2017 6:10 am

Ostatnio czytałam o tym w jakiejś gazecie właśnie o dekoracji wnętrz. Pisali że styl kolonialny jest połączeniem egzotyki i klasycznego wyglądu z dominacją barw jasnych i ewentualnie lekko brązowych. Ładnie wygląda cały dom w takim stylu.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: CzarnaSowa » czw sie 17, 2017 7:19 am

Pewnie że ładnie szczególnie jak ktoś sobie wynajął architekta wnętrz :) Mi również się taki styl bardzo podoba i powoli wprowadzam go w swoim domu ale niestety takie oryginalne meble mają swoją cenę.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: Bastiat » czw sie 17, 2017 8:58 am

Na tej stronie masz wszystko ale akurat z tego co pisałeś to ciebie interesują meble biurowe więc na http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze/Meble-biurowe znajdziesz wiele fajnych szafek, bibliotek i regałów. Jak już chcesz robić biuro w takim stylu to koniecznie całe.
Awatar użytkownika
Bastiat

Postautor: ferdek » czw sie 17, 2017 9:29 am

Ogólnie planuję remont biura tylko najpierw muszę zakupić nowe meble żeby można to było wszystko zrobić w kilka dni a nie później jeszcze czekać aż wszystko dojdzie. Zaplanowałem sobie specjalnie na tą okazję urlop więc mam nadzieję że uda mi się zmieścić w tygodniu ;)
Awatar użytkownika
ferdek

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia