Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Najskuteczniejsza fotografia produktowa w Tychach.

Postautor: lola » pt lis 24, 2017 1:04 am

kompletnie nie znam się na fotografii, a muszę zorganizować serię zdjęć do sklepu internetowego. Są to ubrania i różnego rodzaju dodatki do domu, koszyki, doniczki, obrazki, zawieszki, wiecie o co chodzi. Jak dobrze zaplanować taką sesję??
Awatar użytkownika
lola

Postautor: amitka » pt lis 24, 2017 2:00 am

przede wszystkim zgłoś się może do profesjonalisty.;) tak będzie najlepiej. Ja sama nie umiem zrobić zwyczajnego zdjęcia na wakacjach, bo zawsze coś utnę albo w ogóle tragiczny efekt, a co dopiero zdjęcia produktów na sprzedaż.;/ a masz jakieś modelki do tych ubrań?
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: lola » pt lis 24, 2017 4:34 am

nie, tylko manekiny na razie. Ale chyba może to ładnie wyglądać?:( trochę się stresuję, bo jakby nie było, to jest mój debiut w takim biznesie… oby było ok.
Awatar użytkownika
lola

Postautor: CzarnaSowa » pt lis 24, 2017 7:04 am

jasne, że może ładnie wyglądać.;) sprawdź sobie na tej stronie internetowej http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-produktowa-tychy/, gwarantuję, że najlepsza fotografia produktowa w Tychach, z jaką miałam do czynienia. Jeśli dobrze się zaplanuje tło i ułoży ubrania to na manekinach też będą wyglądać super. A w przyszłości, jak się rozwinie biznes, pomyślisz o modelkach.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: lola » pt lis 24, 2017 8:38 am

właśnie tak chciałabym zrobic.;) na tę chwilę nie chcę od razu za dużo inwestować, bo to jest kłopotliwe. Ale dzięki za wsparcie! I chyba skorzystam z polecenia!
Awatar użytkownika
lola

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Ogłoszenia