Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Gdzie kupię tkaniny odpowiednie dla dzieci?

Postautor: CzarnaSowa » pn cze 19, 2017 4:58 am

Witajcie kochani:) już niedługo powitam na świecie synka, zostało jeszcze kilka miesięcy i chciałabym ten czas przeznaczyć na przygotowania małej wyprawki dla niego, chciałabym sama uszyć dla niego poduszkę, kołderkę, może jakąś przytulankę. Kwestia zostaje tkanin, wiecie gdzie dostanę tkaniny odpowienie dla malucha?
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: DekoratorkaSerc » pn cze 19, 2017 5:33 am

Hej! Świetny pomysł, ja sama również szyłam dla mojej córki kołderki, poduszki i śpioszki:) materiał kupowałam zawsze tutaj https://www.kropkawkratke.pl/75-bawelna-dla-dzieci w tym sklepie mają tkanin dla dzieci w wielu wzorach, tak że wybierzesz coś na pewno dla synka:)
Awatar użytkownika
DekoratorkaSerc

Postautor: Czekoladka » pn cze 19, 2017 6:52 am

Cześć! ja również bardzo polecam sklep internetowy z bawełną https://www.kropkawkratke.pl/ – zajmuję się szyciem od kilku lat, nie robię tego jakoś bardzo zawodowo, ale dla znajomych, rodziny. Wybieram zawsze materiały z tego sklpu, są naprawdę dobrej jakości, nie mechacą się, nie strzępią, sklep bardzo fajny ogólnie.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: CzarnaSowa » pn cze 19, 2017 8:08 am

Dziękuję Wam bardzo! znalazłam bardzo fajny materiał w kolorze błękitu we wzór Maroko i druki w kropeczki, już się nie mogę doczekać, aż coś z tego uszyję:)
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: DekoratorkaSerc » pn cze 19, 2017 8:16 am

Super, to pochwal się efektami pracy:)
Awatar użytkownika
DekoratorkaSerc

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Moda