Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Gorset marki obsessive. Gdzie w internecie mogę coś takiego znaleźć?

Postautor: gnojowka » pn paź 30, 2017 10:23 pm

Hej drogie panie. Szukam gorsetu marki obsessive. Moja znajoma kupiła sobie taki mega seksowny gorset i chciała bym znaleźć coś podobnego. Szukałam w internecie i owszem, są tam różne produkty tej marki ale tylko kilka sztuk do wyboru. Jaki sklep polecacie?
gnojowka

Postautor: pilotTSFa » pn paź 30, 2017 11:13 pm

Ciężko doradzić coś konkretnego ale ja dużo rzeczy takich jak bielizna zamawiam na stronie https://www.atrakcyjna.pl/c/pl/7_44/5/1/0/long/leginsy.html. Ostatnio nawet zamawiałam tam właśnie takie fajne legginsy Gatta więc jak któraś z was będzie szukać sportowych i wygodnych modeli to bardzo polecam!
pilotTSFa

Postautor: CzarnaSowa » wt paź 31, 2017 1:15 am

Powinnaś znaleźć na tej stronie gorset obsessive bo jest tam sporo produktów tej marki ale nie wiem dokładnie jakiego wzoru szukasz. Na pewno jest kilka fajnych i seksownych ale to sama sprawdź na https://www.atrakcyjna.pl/55/bielizna+obsessive (F36) bo ty już lepiej wiesz czego szukasz ;)
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: rychter » wt paź 31, 2017 2:01 am

Może trochę pytanie nie w temacie ale chciał bym mojej narzeczonej kupić jakąś fajną i seksowną bieliznę tylko kompletnie nie mam pojęcia jak dobrać rozmiar. Czy jak wezmę rozmiar z innej bielizny to uda się trafić?
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: DekoratorkaSerc » wt paź 31, 2017 4:08 am

Nie powinno być większego problemu jeżeli rozmiary będą pasować ale tak czy inaczej dopiero jak paczka przyjdzie to dowiesz się czy naprawdę pasuje bo inaczej czyta się rozmiarówkę a inaczej nosi samą bieliznę.
Awatar użytkownika
DekoratorkaSerc

Postautor: Czekoladka » wt paź 31, 2017 4:46 am

Wczoraj zamówiłam na stronie kilka rzeczy. Warto zobaczyć firmę Gabriella pończochy które kupiłam od nich wcześniej są niesamowicie trwałe i do tego bardzo zmysłowe. Jak chcesz pokazać się facetowi to wejdź na https://www.atrakcyjna.pl/123/bielizna+gabriella i wybierz coś sexy.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: gnojowka » wt paź 31, 2017 7:19 am

Takiego samego modelu nie ma ale znalazłam coś lepszego. Dzięki ;)
gnojowka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Moda