Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Ubrania na miarę – gdzie kupić?

Postautor: lola » pn wrz 12, 2016 8:56 pm

Hej! Pytanko jak w temacie. Jakiś dom mody możecie polecić, w którym wykonają ubrania na miarę? Niestety, mam dosyć nietypową figurę (jak to mówi mój facet – bardzo kobiecą) i po prostu w takim sklepie siecioym, czy nawet osiedlowym najzwyczajniej nie mogę znaleźć ubrań dla siebie. A wiadomo… monotonna garderoba to nic fajnego. Może Wy wiecie, gdzie znajdę taki butik, dom mody, czy coś?
Awatar użytkownika
lola

Postautor: rychter » pn wrz 12, 2016 9:34 pm

A może sklep z odzieżą plussize ?:P Wiesz, ja wiem, jak to facet czasem próbuje wmówić kobiecie, że wygląda kobieco, nie chcąc dostać wałkiem przez łeb :P
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: lola » pn wrz 12, 2016 11:52 pm

To kolego… byś się zdziwił, bo ja mam w pasie 67 cm… Więc Twój argument jest co najmniej biedny, a rozumowanie… oszczędzę Ci nieprzyjemnego komentarza.
Awatar użytkownika
lola

Postautor: amitka » wt wrz 13, 2016 1:40 am

To koleżanka i tak się obyła z tym typem bardzo łagodnie. Co do zaś pytania. W Warszawie miarowe szycie w 303 Avenue bardzo fajnie wykonują. To polski dom mody, który ma swój butik na Mokotowskiej, chyba gdzieś od 2012, czy jakoś tak. Nie tylko ładne, ale i wygodne, no i wiadomo, wszystkie zalety ubrań sztych na miarę :)
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: lola » wt wrz 13, 2016 2:46 am

Masz jakieś zdjęcie ich ubrań? Byłabym bardzo wdzięczna :)
Awatar użytkownika
lola

Postautor: dolla » wt wrz 13, 2016 5:03 am

Wiesz co, tego, co mi robili, to nie mam fotek, ale mam adres ich sklepu 303avenue.pl/pl/28-sp%C3%B3dnice. Oczywiście uszyją Ci, co będziesz chciała, ale te spódniczki dają pojęcie o tym, jak to fachowa i solidna robota :)
Awatar użytkownika
dolla

Postautor: lola » wt wrz 13, 2016 6:26 am

Eee rzeczywiście to ładne :) Dzięki serdeczne, kochana!
Awatar użytkownika
lola

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Moda