Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Co pod kurtkę?

Co pod kurtkę?

Postautor: MalinowaSara » pn lis 07, 2016 12:57 am

Co proponujecie pod kurtkę na wyjazd w góry? Wyjazd planowany jest na przełom stycznia i lutego, także prawdopodobnie w największe mrozy. Ja nie jeżdżę na nartach, także nie musi być to jakaś specjalistyczna odzież narciarska, tylko coś wygodnego na dłuższe spacery, tak żeby było ciepło, lekko i wygodnie.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Co pod kurtkę?

Postautor: Rozalia » pn lis 07, 2016 2:33 am

Moim zdaniem pod kurtkę najlepiej założyć jakiś porządny polar. Polarowe bluzy są lekkie, luźne i bardzo ciepłe. To chyba lepsza opcja od swetra, który nie zapewni ci tak dużo ciepła. Pod bluze polarową możesz założyć coś lżejszego, jakąś ciepłą bluzeczkę czy coś w tym stylu. Jak zajdziesz do lokalu to będziesz mogła ściągnąć i kurtkę, i bluzę.
Awatar użytkownika
Rozalia

Co pod kurtkę?

Postautor: Hardy » pn lis 07, 2016 5:22 am

czy to maja byc tylko takie rekreacyjne spacery czy tez planujesz jakies dluzsze wycieczki w gory? bo jesli interesuje cie tez to ostatnie, to ja bym zainwestowal w dobra bielizne termiczna bedzie ci cieplo no i sie nie bedziesz mocno pocic nawet jesli podroz bedzie meczaca; zajrzyj sobie do sklepu NaPieszo.pl tam jest mnostwo fajnych ciuchow termicznych za dobra cene.
Awatar użytkownika
Hardy

Co pod kurtkę?

Postautor: MalinowaSara » pn lis 07, 2016 5:36 am

Ja nie ma siły na długie wyprawy, więc przypuszczam, że to będą raczek krótkie maksymalnie 2-3h spacery gdzieś w najbliższej okolicy miejscowości, w której się zatrzymam. Tak jak pisałam, nie potrzebuję specjalistycznej odzieży, tylko czegoś ciepłego i wygodnego.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Co pod kurtkę?

Postautor: Czekoladka » pn lis 07, 2016 8:12 am

To może i zwykły wełniany sweterek się sprawdzi. Sama musisz wiedzieć w czym się dobrze czujesz. Ja na Twoim miejscu wiekszą uwagę zwróciłabym na kurtki. Na przykład na tej stronie napieszo.pl/91-kurtki-zimowe-meskie masz długą listę zimowych kurtek męskich o ciekawych właściwościach. Jak będziesz kupowała kurtke dla siebie to też szukaj czegoś właśnie w tym stylu. Jak kurtka będzie wygodna i ciepła, to to co będziesz miała pod spodem, będzie mniej ważne.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Co pod kurtkę?

Postautor: MalinowaSara » pn lis 07, 2016 8:54 am

Ja mam już jakąs kurtke puchową, także myślałam raczej nad czyms pod kurtke, ale może masz rację. Musze poprzymierzać jeszcze raz swoje rzeczy i dokładnie sprawdzić, co się nadaje w góry, a co trzeba kupić nowego.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Co pod kurtkę?

Postautor: Bastiat » pn lis 07, 2016 11:36 am

Nie zapomnij o ciepłych i nieprzemakalnych butach, polar polarem, ale jak przemokną Ci nogi od razu odechce Ci się długich spacerów po śniegu.
Awatar użytkownika
Bastiat

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Moda