Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Skuteczne środki odchudzające?

Postautor: rychter » wt lip 04, 2017 2:06 am

Forumowicze i forumowiczki. Poszukuję dla siebie - mężczyzna, lat 45 - suplementów diety albo jakiś tabletek, które pozwolą mi na zrzucenie mojego balastu, który ciąży nie tylko mnie, ale także i mojej żonie i dzieciom. Czy jest tu ktoś, kto może mi coś zaproponować?
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: brulion » wt lip 04, 2017 3:08 am

Kolego, szacun dla Ciebie, że wziąłeś się za siebie. Mnie żona męczy od 2 lat, ale ja jakoś kocham mój balast i nie zamierzam się go pozbywać, przynajmniej nie dziś. Niemniej jednak chylę czoła przed Twoim trudem i łączę się wsparciem.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: gnojowka » wt lip 04, 2017 4:02 am

Brawo dla tego Pana! Jeśli chodzi o jakieś środki odchudzające to ja konkretnych nazw nie znam, ale orientuję się, że najlepsze są te z naturalnych składników - goji, chia itp. Wiem, że jest taka strona, która prowadzi rzetelne rankingi środków tego typu. Sprawdź sobie. Nazwa firmy brzmi chyba Tabletki-Odchudzanie.net.pl czy jakoś tak. Najłatwiej poszukać sobie w sieci jakoś.
gnojowka

Postautor: rychter » wt lip 04, 2017 6:00 am

Okay, wielkie dzięki koleżanko. Żona chyba coś mi wspominała o tej firmie, ale jednym uchem wpuszczałem, a drugim wypuszczałem. No a teraz mam Sam muszę szukać.
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: gnojowka » wt lip 04, 2017 6:26 am

To tutaj masz dokładnie link do strony http://tabletki-odchudzanie.net.pl/ i tam z pewnością dowiesz się jakie są najlepsze środki odchudzające i ogólnie możesz sprawdzić też opinie innych na temat konkretnych suplementów. Naprawdę dobra stonka z rankingiem.
gnojowka

Postautor: brulion » wt lip 04, 2017 7:26 am

Może jednak i ja się dam przekonać i przejdę na zdrową stronę życia?
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: rychter » wt lip 04, 2017 9:28 am

Kolego spróbuj. Będziemy w tym razem i jeszcze pokażemy żonom nasze męskie ciałka, za którymi oglądać się będą panny! A koleżance bardzo dziękuję!
Awatar użytkownika
rychter

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne