Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

W jaki sposób sprytnie i z klasą urządzić ogród?

Postautor: MalinowaSara » czw sie 25, 2016 10:42 pm

Kochani, bardzo proszę o pomysły jak w sprytny sposób wykorzystać pagórkowatą przestrzeń ogrodową żeby jednoczesnieutrzymac styl zblizony do uporządkowanych ogrodów rodem z pałacu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję!
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: brulion » pt sie 26, 2016 12:36 am

Skoro pagórki tak ci przeszkadzają to nie lepiej bedzie zrównać teren zanim rozpoczniesz pracę? W ogóle jakich odpowiedzi oczekujesz? Zdjęcia czy opisy? Doprecyzuj prosze bo chciałbym ci pomóc ale nie wiem jak.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: MalinowaSara » pt sie 26, 2016 3:33 am

Równać terenu nie chcę bo już rosną na tych górkach drzewa które mają swój urok ale nadal wszystko wydaje się być zaniedbane i troche dzikie. Jesli masz npjakies ciekawe fotografie, albo znajdzieszgdziesjakies plany to wtedy mógłbyś je tu wkleić. Bardzo pomogłoby mi to się zainspirować. Mam nadzieje ze teraz wszystko jest jasne, pzdr.
Awatar użytkownika
MalinowaSara

Postautor: Rozalia » pt sie 26, 2016 4:47 am

Z jakiego jesteś miasta? Bo mogłabym ci polecić bardzo rzetelną firmę urządzającą ogrody w Krakowie. Zajmowali się moją działką, a także siostry, szwagra, teściów i kilku znajomych. Poczatkowo tez chcialamzajacsie tym we wlasnym zakresie ale szybko zrozumiałam że wiem zdecydowanie za mało o roślinach zeby się w to pchać. Ogród zrobiony przez profesjonalistów to jednak zupełnie coś innego.
Awatar użytkownika
Rozalia

Postautor: goku » pt sie 26, 2016 5:44 am

Zgodzę się z twoją wypowiedzią bo jeżeli komuś zależy żeby podwórze wyglądało estetycznie i interesująco to wynajmie specjalistów, którzy wcale nie biorą za swoje usługi tak dużo jak mogłoby się wydawać, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
goku

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne