Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Opinia o sklepie

Opinia o sklepie

Postautor: ferdek » wt sie 30, 2016 9:49 pm

Proszę o krótką ocenę sklepu Git Market, w którym mam zamiar zrobić zakupu produktów elektrycznych. Ceny są na pierwszy rzut oka bardzo ciekawe.
Awatar użytkownika
ferdek

Opinia o sklepie

Postautor: Hardy » wt sie 30, 2016 10:42 pm

Nie tylko na pierwszy rzut oka. Nie znajdziesz lepszych, a sklepów oferujących artykuły oświetleniowe jest mnóstwo. Tutaj jest najlepiej i najtaniej.
Awatar użytkownika
Hardy

Opinia o sklepie

Postautor: Jusia » śr sie 31, 2016 1:20 am

Też kiedyś zadałam to pytanie. Chciałam wtedy kupić szyny z przewodami do budowy domu. Też polecono mi ten sklep, więc teraz mogę się odwdzięczyć tylko potwierdzeniem ich dobyrhc usług.
Awatar użytkownika
Jusia

Opinia o sklepie

Postautor: rychter » śr sie 31, 2016 2:13 am

Wartość sklepu ocenia się nie tylko po jednym kryterium jak na przykald ceny. Waeto iść trochę szerzej. Ale w przypadku tego sklepu ocena jest najwyższa z możliwych w każdym elemencie. Oprawki downlight, jakie mi dostarczyli idealnie pasują do.
Awatar użytkownika
rychter

Opinia o sklepie

Postautor: gnojowka » śr sie 31, 2016 3:45 am

A do tego mają bardzo dużo do zaoferowania jeśli chodzi o towar. Świetne lampy ogrodowe led proponują. Do tego ciągle jakieś nowości.
gnojowka

Opinia o sklepie

Postautor: brulion » śr sie 31, 2016 5:59 am

Lampy, przykręcane belki, żarówki, wszystko to w najlepszych cenach i z dostępem od ręki. Warto robić u nich zakupy i te małe i te hurtowe.
Awatar użytkownika
brulion

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne