Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Firma brukarska z okolic Poznania?

Postautor: Jusia » czw wrz 01, 2016 4:17 am

Szukam sprawdzonej i polecanej firmy brukarskiej tak jak w temacie. Mam kilka rzeczy do zrobienia, nic skomplikowanego, ale szukam kogoś doświadczonego i polecanego bo miałam już przygodę z taką jedną firma co wzięła zaliczkę i tyle ich widziałam.
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: amitka » czw wrz 01, 2016 5:53 am

Jeżeli firma będzie w stanie dojechać w te okolice to nie będzie żadnego problemu? Znam jedną taką firmę, znajomy tam pracuje, co zajmuje się takimi rzeczami. Wysyłam ci do nich namiary ;) Może u nich załatwisz wszystko normalnie.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: Bastiat » czw wrz 01, 2016 6:06 am

Ja polecam firmę http://www.mir-bruk.pl/ bo robią najlepszą robotę w okolicy a patrząc na ich realizacje wgl nie powinnaś mieć wątpliwości. Bardzo zgrany zespół i robią wszystko w mgnieniu oka. U mnie spędzili maksymalnie trzy dni a roboty było co najmniej na tydzień :P
Awatar użytkownika
Bastiat

Postautor: PerroRojo » czw wrz 01, 2016 6:26 am

Trafiłem na ich stronę jak szukałem firmy układającej kostkę brukową w Wielkopolsce. Na stronie sporo zdjęć z realizacji a to znaczy że mają za sobą całkiem dużo wykonanych robót. Sam zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług ale może ktoś ma większe doświadczenie ze współpracy z nimi ;)
Awatar użytkownika
PerroRojo

Postautor: Jusia » czw wrz 01, 2016 7:12 am

Mi się podoba i to jest dla mnie najważniejsze. Skoro mają tyle tego to chyba muszą być sprawdzeni. Dodatkowo w internecie znajdziesz same pozytywne opinie na ich temat więc coś w tym musi być chyba :D Zaraz do nich zadzwonię i powiem o co mi chodzi :P
Awatar użytkownika
Jusia

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne