Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Różne rodzaje podnośników dla niepełnosprawnych.

Postautor: rychter » wt sty 10, 2017 4:13 am

Chciałem zapytać, czy są różne rodzaje podnośników dla osób niepełnosprawnych, bo mam brata, który uległ wypadkowi i chciałby w jak najmniejszym stopniu obciążać swoim kalectwem innym. Chciałby być w miarę możliwości samodzielny.
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: gnojowka » wt sty 10, 2017 6:43 am

Są różne podnośniki i można je dobrać na przykład w zależności od tego, jaki jest stopień niepełnosprawności. Dla brata na pewno znajdziesz podnośnik dla niepełnosprawnych w tym miejscu http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/podnoszenie-i-przemieszczanie/, to doskonałe urządzenia także do codziennych ćwiczeń.
gnojowka

Postautor: lori » wt sty 10, 2017 7:45 am

Kupno jest zdecydowanie lepsze od wypożyczania. Koszt może jest nieco wyższy, ale masz pewność, że jestes właścicielem sprzętu i wiesz co się z nim wcześniej działo.
Awatar użytkownika
lori

Postautor: goku » wt sty 10, 2017 8:21 am

Ja od dawna robię zakupy na podstawie informacji jakie znajduje tutaj http://wyposazenieszpitali.pl/ i w końcu mogę powiedzieć, że robie je świadomie. Pech chciał, że kilka osób w mojej rodzinie potrzebuje pomocy w tej formie i dobrze wiedzieć gdzie jej szukać.
Awatar użytkownika
goku

Postautor: Mars » wt sty 10, 2017 9:42 am

Zwłaszcza ceny są ciekawe. Jak ma się jeszcze dopłaty to super oferta.
Awatar użytkownika
Mars

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne