Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Znacie jakie sklepy, które oferują lady chłodnicze w cenach producentów?

Postautor: ferdek » śr lut 08, 2017 12:20 am

Witam. Nie tak dawno w sklepie mojej żony awarii uległa jedna z lad chłodniczych. Paskudna sprawa, tym bardziej że akurat liczyliśmy, że odłożymy trochę grosza. No ale braki trzeba jak najszybciej uzupełnić. Dlatego chciałbym zapytać, czy ktoś z was zna jakiś sklep oferujący dobre lady (wydajne i ładne) w niskich cenach? Liczę na waszą pomoc!
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: brulion » śr lut 08, 2017 2:41 am

Witaj. A może skoro tak bardzo zależy ci na oszczędności kupisz jakiś sprzęt używany? O to na pewno będzie łatwiej niż o jakiś tani sklep z dobrymi meblami chłodniczymi.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: ferdek » śr lut 08, 2017 5:06 am

Po ostatnich doświadczeniach raczej wolałbym nie pchać się w sprzęt używany. No chyba że ten, kto go sprzeda, udzieli jakiejś gwarancji lub wsparcia technicznego. To nieco zmienia sytuację. ;)
Awatar użytkownika
ferdek

Znacie jakie sklepy, które oferują lady chłodnicze w cenach

Postautor: PerroRojo » śr lut 08, 2017 6:12 am

Dzień dobry! Jeśli interesuje cię lada chłodnicza cena, której Cię nie nadwyręży twojego budżetu, to polecam ich: essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,414. Mają ceny producenckie, bo sami produkują. A sprzęt jest sprawdzony. Sam pracowałem w cukierni, która z niego korzystała.
Awatar użytkownika
PerroRojo

Znacie jakie sklepy, które oferują lady chłodnicze w cenach

Postautor: Jusia » śr lut 08, 2017 7:41 am

Ja też mogę polecić ES SYSTEM K Sp. z o.o.. To jedna z najlepszych firm, z jakimi współpracuje sieć cukierni, w której jestem zatrudniona. Zaopatrujemy się u nich w sprzęt oraz korzystamy z usług serwisu. No i tutaj muszę ich bardzo pochwalić. Są szybcy i skuteczni, a to najważniejsze w branży FMCG. Zapewniam, że kiedy już w Waszym sklepie stanie zakupiona u nich lada chłodnicza cena okaże się jeszcze niższa, a to dzięki serwisowi i wsparciu.
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: ferdek » śr lut 08, 2017 9:47 am

Ogromne dzięki za te wyczerpujące posty. A czy ktoś z Was mógłby napisać coś o oferowanym przez nich sprzęcie używanym?
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: Hardy » śr lut 08, 2017 12:10 pm

Moja” cukiernia rozważała zakup używanej lady, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na nową. I nie chodziło wcale o stan techniczny, bo ten był bardzo dobry. Właściciel po prostu stwierdził, że skoro wydajemy, to kupimy nowy model. Więcej na pewno dowiesz się od nich. Ale te maszyny są na 100% bardzo zadbane.
Awatar użytkownika
Hardy

Postautor: ferdek » śr lut 08, 2017 1:44 pm

Okej, jeszcze raz dzięki. Sprawę omówię z żoną i sprzedawcami. Na pewno coś wymyslimy.
Awatar użytkownika
ferdek

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne