Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Potrzebne mi meble gastronomiczne, polecacie jakiegoś sprawdzonego dystrybutora?

Potrzebne mi meble gastronomiczne, polecacie jakiegoś sprawdzonego dystrybutora?

Postautor: gnojowka » śr lut 08, 2017 10:30 pm

Witam serdecznie, jestem włascicielka restauracyjki, która niestety nie przynosi duzych zysków. Ale ostatnio kolezanka podszepnęła mi, że powinnam restauracje unowoczesnic i na pewno miałabym więcej klientów. może rzeczywiście przydałyby sie nowoczesne meble gastronomiczne i nowe sprzęty, polecacie może jakiegos sprawdzonego dystrybutora?
gnojowka

Postautor: rychter » śr lut 08, 2017 11:18 pm

No nie wiem czy nowsze meble zapewnią ci nowych klientów, przeciez najwazniejsze zeby było czysto i smacznie prawda?
Awatar użytkownika
rychter

Postautor: pilotTSFa » czw lut 09, 2017 1:24 am

I tu się mylisz, w domu też chcemy zeby kuchnia i jadalnia wyglądaly ładnie i inwestujemy w nowe meble, podobnie jest w restauracji, każdy chetniej przydzie do nowoczesnego i ładnego lokalu, gdzie oczywiście musi być dobra kuchnia. Ale jak sprzet jest dobry to i kucharz lepiej gotuje!
pilotTSFa

Postautor: gnojowka » czw lut 09, 2017 3:51 am

koleżanka dokladnie tez tak mówiła, więc na pewno jest w tym dużo racji i teraz to już koniecznie muszę takie meble zamówić.
gnojowka

Postautor: brulion » czw lut 09, 2017 5:59 am

Jak szukałem do baru stołów roboczych, to znalazłem namiary na dystrybutora który dostarcza wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny i meble do barów, stołówek i do restauracji. Zajrzyj na http://wencel.pl/ i przejrzyj jego bogata oferte, specjaliści firmy z Warszawy doradza Ci najkorzystniejsze rozwiązania, pomogą urządzić funkcjonalną kuchnie wybiorą tez najlepszy sprzęt.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: CzarnaSowa » czw lut 09, 2017 7:15 am

Dokładnie tak, a firme znam bo się tam zaopatruje, mam małą pizzerie i kupilam u nich fantastyczne stoły ze stali nierdzewnej, mysle ze do Twojej restauracji tez najlepsze będą takie meble ze stali nierdzewnej, ponieważ bardzo łatwo można o nie dbac. Najlepiej wejdz w link http://wencel.pl/meble-technologiczne i sama zobacz co potrzebujesz, są tam różne szafki, blaty, regały, zlewy i wiele innych przydatnych mebli ze stali niedzewnej do restauracji i nie tylko.
Awatar użytkownika
CzarnaSowa

Postautor: gnojowka » czw lut 09, 2017 8:55 am

Dzieki, zajrzałam tam i dopiero teraz widze jak beznadziejne i stare są te moje meble, już skontaktowałam się z firmą i skorzystam z ich doradztwa, zaprojektują mi nowe wyposażenie restauracji, będzie naprawdę nowoczesnie, do usłyszenia.
gnojowka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne