Strona 1 z 1

Sprzęt do zadań specjalnych

Post: pn lut 20, 2017 2:06 am
autor: ferdek
Witam serdecznie wszystkich. Nie wiecie czasem gdzie można kupić profesjonalny i jakościowy sprzęt typu sprężarki, pneumatyczne urządzeni i tym podobne? Zależałoby mi także na kupnie ogrodzeń, ponieważ urządzam swój warsztat. Dobrze by było, gdybym mógł to znaleźć w jednym miejscu. Niestety nie orientuję się gdzie. Macie jakieś pomysły?

Sprzęt do zadań specjalnych

Post: pn lut 20, 2017 3:31 am
autor: Jusia
Witam serdecznie. Mój facet kupował sprężarkę ostatnio też ze sklepu internetowego. Konkretnie ze sklepu System-Tech, odsyłam od razu do ich strony, żeby łatwiej było znaleźć http://www.system-tech.com.pl/. Mam nadzieję, że znajdziesz tam to czego szukasz. Pozdrawiam serdecznie.

Sprzęt do zadań specjalnych

Post: pn lut 20, 2017 5:06 am
autor: brulion
Witam. Ja także mógłbym polecić ten sklep. Kupowałem tam wiele elementów, między innymi na tapecie była pneumatyka przemysłowa, bo to akurat u mnie najważniejsze. Może ja też Cię odeślę bezpośrednio do oferty http://www.system-tech.com.pl/oferta/. Mogę potwierdzić, że mają jakościowy sprzęt.

Sprzęt do zadań specjalnych

Post: pn lut 20, 2017 7:30 am
autor: MalinowaSara
Wszystko zależy od tego, czego konkretnie szukasz. U mnie szwagier kupował wszystko w jednym miejscu. Gdybym miała kupować ogrodzenie raczej odwiedziłabym stacjonarne sklepy i markety, aby wszystko obejrzeć. Na reszcie się niestety nie znam.

Sprzęt do zadań specjalnych

Post: pn lut 20, 2017 8:41 am
autor: Jusia
Ok. wielkie dzięki. Mniej więcej o to mi chodziło, a co do pneumatyki to raczej też wezmę pod uwagę. Fajnie, że można znaleźć wszystko w jednym miejscu, pozdrawiam.