Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Optymalizerka do drewna i profili aluminiowych.

Postautor: ferdek » czw lut 23, 2017 12:58 am

Gdzie znajdę optymalizerkę do drewna która jednocześnie pozwoliłaby na pracę z profilami aluminiowymi? Chodzi o bardzo rzadkie uzywanie jej w tym drugim celu. Słyszałem że takie maszyny istnieją stąd moje pytanie ile kosztują. Jeśli ktoś z forumowiczów dysponuje takim sprzętem to prosze o krótki opis i doświadczenia z użytkowania, pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
ferdek

Postautor: amitka » czw lut 23, 2017 2:23 am

Czesć, koszt zakupu wyniesie na pewno mniej niż kupowanie dwóch maszyn każda do innego materiału. Niedroga i dobra optymalizerka do drewna i aluminium a nawet PCV którą mam w zakładzie była zamawiana przez strone mtm-maszyny.pl/pl/92-pily-poprzeczne-i-specjalne. Zakup na pewno się opłacił, a doświadczn zadnych negatywnych nie mam bo pracuje bez awarii i przy niskim zuzyciu energii. Nikt też się na nią nie skarżył wiec polecam zakup, pzdr.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: brulion » czw lut 23, 2017 2:55 am

Jeśli zdarza ci sie pracować z PCV i aluminium to raczej niezbędny zakup bo oszczedza miejsce, czas i pieniadze. Zamawiałem w sklepie o którym pisze koleżanka bo mają niedrogi i niezawodny asortyment. Gdybym miał się ponownie decydować to nic bym nie zmienił.
Awatar użytkownika
brulion

Postautor: Kupidyn » czw lut 23, 2017 4:17 am

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Dobra optymalizerka do drewna jest do drewna a do PCV i aluminium są inne narzędzia i maszyny. Nie lubię takich uniwersalnych cudaków bo predzej czy pozniej psuje sie w nich jakis drobiazg kosztujacy majatek.
Awatar użytkownika
Kupidyn

Postautor: amitka » czw lut 23, 2017 5:46 am

To Twoje zdanie i nie bede cie oczywiscie przekonywac bo i po co ale to co piszesz to ogólniki. Jaka czesc ma sie popsuć? Dlaczego akurat w tym urzadzeniu przewidujesz awarie a nie w zadnym innym? Pytam z ciekawości nie z chęci zaczepki bo może wiesz wiecej niz ja. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
amitka

Postautor: PerroRojo » czw lut 23, 2017 7:24 am

Ogólnie mam takie doświadczenia, akurat nie z takimi maszynami przemysłowymi. Staram się po prostu brac takie rzeczy na zdrowy rozsadek.
Awatar użytkownika
PerroRojo

Postautor: amitka » czw lut 23, 2017 7:50 am

No okej, to bardzo dobrze ale znów nic z tego nie wynika :). Tak jak pisałam, mam urzadzenie i działa bardzo dobrze, pomimo tego ze chodzi wlasciwie bez przerwy. Skad twoje doswiadczenia? Nie mam pojęcia.
Awatar użytkownika
amitka

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne