Forum dyskusyjne Górnego Śląska

Najnowsze wiadomości z Twojego regionu, ciekawe informacje, pomocne dyskusje. To wszystko możesz znaleźć tutaj. Wyraź swoją opinię. To forum czeka na Ciebie!

Gdzie można zamówić napisy dekoracyjne 3D?

Postautor: goku » pn mar 27, 2017 12:48 am

Jestem menadżerem w firmie, która zajmuje się wynajmem sal na wesela i inne tego typu imprezy. Ostatni rok był rekordowo dobry, więc teraz postanowiliśmy na miesiąc nie przyjmować nowych zamówień, tylko poświęcić ten czas na renowację za dodatkowe zyski nasze. Większość prac za nami, ale teraz przyszedł czas na najważniejsze, czyli odnowienie wystroju. Jedna z pracowniczek rzuciła fajny pomysł, żeby zrobić napis “WITAMY” przed wejściem z przedsionka na salę i po dyskusji stwierdziliśmy, że najlepszy będzie trójwymiarowy. Mi przyszło w udziale szukać go gdzieś po sklepach i jak zwykle zaczynam od spytania internetu (wiem, że to akurat zawsze daje efekty). Pomożecie?
Awatar użytkownika
goku

Postautor: lola » pn mar 27, 2017 2:49 am

Łocho, co za rozbudowany wstęp ;) No ale ostatecznie wynika z niego przynajmniej szczegółowe określenie czego i w jakim celu szukasz, nie trzeba dopytywać. Mi też się bardzo podobają ścienne napisy przestrzenne, ale tak szczerze to nigdy nie widziałam takiego WITAMY. To zwykle są na przykład jakieś pozytywne cytaty krótkie na ściane
Awatar użytkownika
lola

Postautor: Bastiat » pn mar 27, 2017 5:45 am

Podpisuje sie pod koleżanką. Pewnie trzeba będzie robić specjalne zamówienie i raczej bym się nastawiał na twoim miejscu na niezły wydatek.
Awatar użytkownika
Bastiat

Postautor: Czekoladka » pn mar 27, 2017 7:57 am

No co wy, to nie jest aż taki niepopularny pomysł! Znaczy nie widziałam takiego na żywo, ale na sto procent jest w ofercie sklepu, gdzie już raz przeglądałam napisy dekoracyjne 3D i ostatecznie jeden zamówiłam. Na http://naklejkomania.eu/64-napisy-wypukle-3d masz wszystkie ich propozycje z tej kategorii i w tym właśnie napis z tym słowem konkretnym.
Awatar użytkownika
Czekoladka

Postautor: Jusia » pn mar 27, 2017 9:45 am

O, czyli nie tylko ja jestem fanką naklejkomani.eu :D Mój napis dekoracyjny w domu też jest od nich i wisi na reprezentatywnym miejscu już od dobrych 3 lat. Nie ma co się bać, ich produkty trzymają się świetnie, nawet kolor nie zblakł
Awatar użytkownika
Jusia

Postautor: Kupidyn » pn mar 27, 2017 9:55 am

Też uważam, że to dobry pomysł. Zwykle właśnie jesli jest napis, to na płasko, a tak będzie zdecydowanie bardziej nowocześnie. W końcu jakaś odmiana od standardów na salach weselnych
Awatar użytkownika
Kupidyn

kuchnie na wymiar Tarnowskie Góry

Wróć do Inne